החזרי מס שבח

שילמת מס שבח?
מחלקת מס השבח שלנו החזירה מיליוני שקלים לקהל לקוחותינו.
השאר פרטים כאן, ויועצי המס שבח יחזרו לבדיקת הזכאות שלך בהקדם האפשרי.​

החזרי מס שבח

החזרי מס שבח הינו תחום רחב במיוחד, כאשר רבים אשר רכשו דירה בישראל, נמנעים מהגשת בקשה בעקבות העדר מידע בתחום, וחשש מהליכים בירוקרטים ארוכים ומתישים. החדשות הטובות הן כי ישנן חברות מקצועיות אשר מתמחות בדיוק בתחום זה ומטרתן היא ללוות, לייעץ ולעשות את העבודה עבור הלקוח, עד לקבל התוצאה המיטבית.

החזר מס רכישה

החזר מס רכישה הינו רלוונטי עבור כל מי שרכש דירה ראשונה, והיא שימשה אותו למגורים למשך תקופה של כ-18 חודשים לכל הפחות. 

החזר מס רכישה אונליין

במידה ובמהלך ששת השנים האחרונות יצא לכם למכור בית, דירה, מגרש או נכס כל שהוא, קרוב לוודאי שאתם זכאים לקבל החזרי מס שבח. אנו מזמינים אתכם להגיע אל משרדי חברתינו WIN TAX על מנת לבדוק את זכאותכם ללא כל התחייבות וללא תשלום. אנו ב WIN TAX עוסקים בייעוץ מס לשכירים ומתמחים בהגשת בקשות להחזר מס – תנו לנו לעזור לכם להחזיר את הכסף הביתה. WIN TAX הינו משרד בעל מוניטין עם יועצים ותיקים ומנוסים אשר יודעים היטב את מהלכי ההגשה, בקיעים בפסקי דין ובתקנות. ההתמחות המיוחדת שלנו היא מול שכירים ובמרוצת הזמן עזרנו למספר רב של לקוחות לקבל את הכספים המגיעים להם על פי חוק.

החזרי מס שבח מיוחסים לעולם הנדל”ן בצורה ישירה. מס שבח הוא מס רווח הון שהמדינה גובה מאזרח בגין מכירת נכס והוא חל רק על מקרקעין. על פי חוק, חלק יחסי מהרווח בגין מכירת נכס, חייב להיות מוחזר לקופת המדינה, וזאת בגלל הפרש שקיים בדרך כלל בין מחיר הנכס בזמן מכירה למחיר הנכס בזמן קניה. ברובם המכריע של המקרים, אנו ב- WIN TAX מצליחים לקבל החזרי מס שבח עבור לקוחותינו בסדרי גודל של עשרות אלפי שקלים ואפילו יותר.

החישוב בגין מס שבח הוא מורכב ותלוי במשתנים רבים. הרבה אזרחים שכירים זכאים להחזר מס שבח מבלי לדעת שהם זכאים. לנו ב- WIN TAX חשוב שכל שכיר ימצה את מלוא זכויותיו. אנו יודעים כי בהרבה מאוד עסקאות נדל”ן דווחו מיסי מקרקעין, ביניהם מס שבח, בסכומים גדולים ולכן בהרבה מאוד עסקאות כאלה קיימת זכאות בסכומים משמעותיים להחזר עבור מס שבח. אנו מזמינים כל אחד אשר מכר נכס בששת השנים האחרונות להגיע אלינו לבדיקת זכאותו להחזר כספי. בדיקת זכאות כזו אשר מתבצעת ללא עלות, מביאה בחשבון את מלוא הנתונים של אותה עסקת מקרקעין ספציפית על תנאיה המיוחדים. החזרי מס שבח יכולים להתקבל בגין סיבות רבות ושונות, החל מעריכת חישוב שמבצעת רשות המסים, דרך קיזוז הפסדים בצורה מיטבית, התחשבות בניכויי הוצאות, הקלות קיימות ועד לשימוש בפטורים והתקנות שקבע החוק.

החישוב בגין מס שבח הוא מורכב ותלוי במשתנים רבים. הרבה אזרחים שכירים זכאים להחזר מס שבח מבלי לדעת שהם זכאים. לנו ב- WIN TAX חשוב שכל שכיר ימצה את מלוא זכויותיו. אנו יודעים כי בהרבה מאוד עסקאות נדל"ן דווחו מיסי מקרקעין, ביניהם מס שבח, בסכומים גדולים ולכן בהרבה מאוד עסקאות כאלה קיימת זכאות בסכומים משמעותיים להחזר עבור מס שבח. אנו מזמינים כל אחד אשר מכר נכס בששת השנים האחרונות להגיע אלינו לבדיקת זכאותו להחזר כספי. בדיקת זכאות כזו אשר מתבצעת ללא עלות, מביאה בחשבון את מלוא הנתונים של אותה עסקת מקרקעין ספציפית על תנאיה המיוחדים.

החזרי מס שבח יכולים להתקבל בגין סיבות רבות ושונות, החל מעריכת חישוב שמבצעת רשות המסים, דרך קיזוז הפסדים בצורה מיטבית, התחשבות בניכויי הוצאות, הקלות קיימות ועד לשימוש בפטורים והתקנות שקבע החוק.

צוות המומחים של WIN TAX עובד על בסיס הצלחה מוכחת!

נשמח לעמוד לשירותכם: