אודות Wintax

כשהקמנו את Wintax, התחייבנו להרוויח – רק אם אתם מרוויחים!
החזון של WIN TAX הוא להעלות את המודעות בקרב שכירים לזכויותיהם, ולהחזיר אליהם הביתה את הכסף ששוכב ברשויות המיסים. נגלה לכם ששם העסק נולד מתוך כוונה להגיע למצב של WIN WIN עם כל שכיר ושכירה שפונים אלינו לקבלת שירותי החזר מס. אנו ב WIN TAX לוקחים על עצמנו לעבוד למען זכויותיכם, ולהסתכן בכך שלפעמים נעבוד ממש בחינם. כך שבכל מקרה – לכם, לא יהיה מה להפסיד!

מצטרפים ל-Wintax ונהנים מפתרון החזרי מס מקיף:
פתיחת תיק במס הכנסה
עדכונים שוטפים ב-WhatsApp
ריכוז וניהול כל הבירוקרטיה
ייצוג מלא מול מס הכנסה
התנהלות מלאה מול חברות הביטוח
בחינת 84 פרמטרים שונים לזכאות
הצלבת נתונים להשגת החזר מקסימלי
הודעה על גובה ההחזרה תוך 45 יום
צוות מקצועי בכל המובנים

ב-WINTAX צוות רחב של אנשי מקצוע, יועצי מס ומומחים פיננסיים כולם יוצאי רשויות המס ומומחים מתחום המס ובעלי רקורד מוכח של הצלחה. אנו מחויבים לפיתוח מקצועי מתמשך ולשליטה בחוקי המס והתקנות העדכניים ביותר כדי להבטיח שנוכל לספק ללקוחותינו את הייעוץ והשירות הטובים ביותר. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם צוותי מקצוע נוספים כמו עורכי דין מתחום העבודה והמיסוי ויועצים בכירים בתחומי מס ופרישה. כל זאת כדי להבטיח שלקוחותינו יקבלו את הייעוץ והייצוג המקיפים , העדכניים והטובים ביותר הקשורים לנושאי מס.

כבר שנים שאתם מקבלים כסף חזרה

חברת Wintax, מעל 25 שנות ניסיון, מומחית בהחזרי מס הכנסה לשכירים, מס שבח וקיבוע זכויות פנסיוניות. מסייעת לשכירים לקבל את ההחזר המקסימלי המגיע להם מרשויות המס. צוות המומחים שלנו מספק ייעוץ מס מותאם אישית, סיוע בהגשת החזרי מס, וייצוג במקרה של ביקורת. אנו מחויבים להפוך את תהליך החזר המס לקל, נטול מתח ויעיל עבור לקוחותינו. חברתנו זכתה בפרס נותני השירות לשנת 2023-2022 על פי סקר דעת קהל ומדורגת ב5- כוכבים במנועי החיפוש המובילים.

הצטרפו לעשרות אלפים שקיבלו כסף חזרה

עסק זה עזר לי למצוא סכומים נכבדים מאוד של החזרי מס שהייתי זכאי להם בשנים 2020 עד 2022.
אני לקוח מאוד מרוצה שלהם, השירות שלהם מהיר ויעיל, אנושי ואדיב!!
הפכתי ללקוח קבע שלהם והם כבר יודעים לפנות אליי כל שנה כדי לבדוק זכאות להחזרים בשנה שחלפה! תודה רבה על אלפי שקלים אבודים שמצאתם לי!
יאלופייםםםםםםםםם תודה על שירות חם והחזרים שלא חלמתי עליהם!!!!!
אני רוצה להודות לווינטקס על ההחזרים הגבוהים עד עכשיו אני לא מאמינה שנכנס לי הכסף לחשבון והכל ב2 אישורים שנאלצתי לאשר .. ווינטקס עשו את כל העבודה... סמכתי עליהם בעיניים עצומות
תותחים! ואווו אין לי מילים חייבת לשתף שבהתחלה ממש חששתי ולא הייתי סגורה אם כן או לא .. אבל בסוף הלב שלי אמר לי תלכי על זה! היום נכנס לי לחשבון 12,320 ש”ח ועדיין לא מעכלת! ממליצה לכולם
מקום מקצועי מאוד, הייתי מאוד סקפטי לתהליך ולכך שמגיע לי החזר כלשהו.
Wintax ביעילות רבה וב0 מאמץ מהצד שלי הצליחו לאתר לי סכום יפה שמגיע לי , המענה היה מהיר והשירות בצאט מדהים.
מאוד מאוד מרוצה וממליץ בחום!
החזר מס לשכירים

החזרי מס הכנסה לשכירים

בואו נבהיר לפני הכל מהו אותו מושג הנקרא החזר מס. המושג החזר מס, מתייחס לכך שאנחנו, ככאלו המשלמים מס למדינה ולא רק מס אחד אלא הרבה מאד מיסים המגולמים בכל מיני פעילויות פיננסיות שאנחנו מבצעים בצורה שוטפת.

חישוב מס הכנסה

חישוב מס הכנסה

למרות שמס הכנסה מחושב ומחוייב בתלוש שכר מדי חודש, חישובי מס הכנסה מתבצעים אחת לשנה. הדבר עשוי ליצור פערים וכך מס הכנסה יכול לגבות מכם יותר כסף ממה שצריך. מסיבה זו, יכול להווצר מצב בו אתם זכאים לקבלת החזרים ממס הכנסה. על מנת לבדוק האם אתם זכאים להחזרי מס, כל שעליכם לעשות הוא לענות על מספר שאלות פשוטות בצירוף מסמכים רלוונטיים.

החזר מס אונליין

החזר מס אונליין לשכירים

החזר מס אונליין לשכירים הינה דרך פשוטה ונפוצה, כאשר החזר המס עצמו מתבצע ישירות לחשבון של מגיש הבקשה. כמובן כי חשוב לזכור כי מומלץ לוודא כי פרטי חשבון הבנק אכן נכונים ומדויקיים על מנת למנוע תקלות ובעיות שונות. אנו ב WIN TAX עוסקים בייעוץ מס לשכירים ומתמחים בהגשת בקשות להחזר מס – תנו לנו לעזור לכם להחזיר את הכסף הביתה.

בדיקת זכאות ללקוחות חדשים
25
שנות ניסיון
מייצגים מורשים במס הכנסה וביטוח לאומי

מס’ מייצג
311191100
רשות המיסים המוסד לביטוח לאומי
מייצגים מורשים במס הכנסה