החזרי מס בגין פדיון קופת גמל

בוא נדבר רגע בתחילת מאמר זה על נושא תשלום המיסים בישראל. כולנו בין אם אנחנו עצמאיים או שכירים, כולנו משלמים מיסים. המס הכי מוכר ומשמעותי הוא מס הכנסה שיורד ישירות ובאופן אוטומאטי מהמשכורות שלנו אך ישנם גם מיסים אחרים שאותם אנחנו משלמים בעקבות פעולות שאנחנו מבצעים במהלך חיינו. דוגמה אחת היא פדיון קופות גמל. חלק מהציבור הישראלי פודה את קופת הגמל שלו לפני הזמן. כלומר לפני פרישתו לפנסיה. על פעולה זו הוא משלם מס גבוה מאד. הוא עושה זאת מחוסר ברירה אך הוא לא מודע לכך שקיים בחוק המיסים קריטריון של החזרי מס בגין פדיון קופת גמל. דוגמה נוספת היא החזרי מס בגין פיצויי פרישה. בכל המקרים הללו, אין לרוב הציבור את היכולת או הסיכוי לדעת שהמדינה חייבת לו כסף.

החזרי מס

הידעתם שיש בקופת המדינה כ 10 מליארד שקלים תחת ההגדרה של החזרי מס. אם זה החזרי מס בגין פדיון קופת גמל או בשם אחר ומתאים יותר לחיפוש ברשת ‘פדיון קופות גמל החזרי מס’ או אותם החזרי מס בגין פיצויי פרישה ולא רק עבור החזרים אלו אלא עבור הרבה מאד קריטריונים להחזרי מס לעובדים. עד 84 קריטריונים כאלו!!. פדיון קופות גמל היא תופעה נרחבת יחסית עליה משולם כאמור מס גבוה כך שגם אותם החזרי מס בגין פדיון קופת גמל הנם גבוהים.

איך ניתן לקבל אותם החזרי מס

כבר נאמר לכם שאין הרבה סיכוי לבצע את אותו פדיון קופות גמל החזרי מס לבד. חוקי המס השונים הם כל כך מורכבים וכאלו שלא מאפשרים לאדם מהשורה להתמודד איתם ועם הרשויות השונות בהצלחה. אבל הנה החדשות הטובות. אנחנו ב WIN TAX זאת ההתמחות שלנו. חברת WIN TAX הוקמה עם חזון אחד בלבד. לעזור לאזרחי המדינה העובדים לקבל חזרה חלק מאותם 10 מליארד שקל שמחכים להם כהחזרי מס. אם זה החזרי מס בגין פדיון קופת גמל או החזרים אחרים. וכמה זה עולה אתם שואלים? כלום. אם הצלחנו להחזיר לכם כסף לחשבון, ניקח ממנו עמלה שתסוכם ביננו מראש ואם לא אז ניפרד כידידים ולא נדרוש שום תשלום. הסיכון עלינו.

אז צרו עמנו קשר

מדובר לעיתים על אלפי שקלים. ככה בקלות אתם מוכנים לוותר עליהם? פנו אלינו לחברת WIN TAX וביחד נבדוק את זכאותכם. כל חייכם אתם משלמים מיסים ועתה הגיע הזמן שחלקם יעשו את דרכם ההפוכה חזרה לחשבון הבנק שלכם ואם תתנו לנו, אנחנו נאפשר לזה לקרות. אל תמתינו. הרימו טלפון ונצא לדרך.

בפנייתכם לרשויות מס, מומלץ להיות מצויידים ביועץ מס מקצועי ומומחה בתחום, בדיוק כפי שהייתם מצטיידים בעורך דין מומחה לו הייתם פונים לבית משפט.

WIN TAX היא חברה רצינית שתחסוך לכם טרטור מיותר וזמן יקר ותעניק לכם שקט נפשי. איתנו הסיכוי שלכם לקבל את מלוא זכויותיכם, להימנע מטעויות הוא הכי גבוה שניתן לקבל. הנסיון והידע שצברנו משרת את לקוחותינו בצורה מיטבית ומשתלמת. בנוסף, חשוב לדעת כי שכר טרחה של יועץ מס מוכרת לצרכי מס גם עבור שכירים ולכן מזכה אותם בהחזר מס.

על-פי אילו קטגוריות מגיעות לכם הטבות והחזרי מס?

חשוב שתכירו את התשלומים החודשיים הרלוונטיים לנושא החזרי המס. בין אם אתם עובדים כשכירים ובין אם אתם עובדים כעצמאים,
ברגע שישנה הפרשה מהשכר שלכם לקופת גמל, קרן פנסיה, פוליסות ביטוח חיים או פוליסות לקיצבה, יש לכם זכאות להטבות מס!

הצוות המקצועי של Win Tax יבדוק עבורכם הטבות מס לגבי כל אחד מהתשלומים הבאים:

קופת גמל

קופת הגמל היא שם כולל למספר מוצרים פיננסים לחיסכון לטווח הארוך או לטווח בינוני לצורך חיסכון לתקופת הפנסיה. קופת הגמל מוכרת על-ידי מס הכנסה כחיסכון אשר יכול להעניק הטבות מס אך עם זאת היא מוגבלת למשיכת הכספים הנמצאים בקופה.

קופת גמל במעמד עצמאי

כספי קופה זו מגיעים מכספי העמית ואין הפרשה של המעסיק. גם כאן, על-פי תנאים מסויימים, ניתנת הטבת מס עבור בעל הקופה.

קופת גמל במעמד שכיר

בעלי קופת גמל במעמד שכיר נהנים מהפרשה של המעסיק לקופה כאשר ההפרשה היא על בסיס חודשי מהמשכורת ומהמעסיק.

קרן פנסיה

: דרך נוספת לחיסכון לתקופת הפנסיה היא קרן פנסיה. בקרן הפנסיה מופקדים גם כספי נכות ושארים אשר יכולים לשמש אתכם או את יקירכם.

פוליסה לקצבה

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

פוליסה לקצבה

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

פוליסה לתגמולים

גם כאן הפוליסה היא חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח, כאשר בתוכנית זו מופקדים כספים לתגמולים ויכולים לכלול גם כיסויים נוספים. היא רלוונטית הן לשכירים והן לעצמאים.

תגמולים

התגמולים הם כספים אשר נחסכו בקופת הגמל או בפוליסת תגמולים וניתן למשוך אותם בפעולה אחת והן לא מותאמות לקצבה חודשית. דרכי משיכת התגמולים נתונים לתנאי הוראות מס הכנסה ובכפוף אליהם.

פוליסה לביטוח חיים

זהו חוזה בין המבוטח לבין חברת הביטוח אשר מקנה למבוטח כספים במקרה של נכות, או כספים לקרובי המשפחה שלו במקרה של מוות.

האם מגיעים לכם החזרי מס על-פי ההפקדות הללו?

הטבות מס הוא נושא מורכב אשר אינו מקבל את הדגש באף אחת מהדרכים הקיימות היום באופן ממוחשב, כולל סימולטורים ותוכנות שכר אשר אינן יכולות להביא לחישוב מדוייק של חישוב המס להחזר. אם כן, הדרך הטובה ביותר לקבל את המידע הנכון והמדוייק ביותר להטבות מס המגיעות לכם, היא באמצעות ייעוץ מקצועי של צוות המומחים של Win Tax!

צוות Win Tax מביא איתו ידע וניסיון חשובים ביותר
בכדי לבצע את בדיקת חישובי הטבות המס בצורה יעילה ומהירה במיוחד בשבילכם!

כותב המאמר: צוות האתר

הצוות שלנו ב-WINTAX מורכב מיועצי מס מקצועיים ומסורים שסייעו לעשרות אלפי משקי בית בקבלת החזרי מס גבוהים ממס הכנסה. עם שנים של ניסיון וידע עמוק בתחום, הצוות שלנו מתמחה במיצוי כל הזכויות וההטבות על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותינו. אנו גאים להציע שירות אישי, מקצועי ואמין.

בדיקת זכאות ללקוחות חדשים
25
שנות ניסיון
מייצגים מורשים במס הכנסה וביטוח לאומי

מס’ מייצג
311191100
רשות המיסים המוסד לביטוח לאומי
מייצגים מורשים במס הכנסה