החזרי מס בגין פיצויי פיטורין

 

כאזרחים עובדים וגם עצמאיים, אנחנו משלמים חודש בחודשו מיסים למדינה. המס הכי מוכר הנו כמובן מס הכנסה אך ישנם מיסים נוספים שיורדים לנו באופן אוטומאטי מתלוש המשכורת. מיסים נוספים אנחנו משלמים כאשר אנחנו מבצעים פעולות קנייה ומכירה שגרתיות ומיסים אחרים אנחנו משלמים בגין רווחים שאנו צוברים עקב פעולות כלכליות ספורדיות שאנו מבצעים.

לדוגמה – קנייה ומכירה של מניות, מכירת מקרקעין ועוד.. מיסים אלו הולכים למימון הוצאות הממשלה וצרכים אחרים. כולנו יודעים על תשלום המיסים אך לא הרבה מאיתנו יודעים שלעיתים רבות, מגיע לנו החזר על חלק מאותם מיסים. לדוגמה – החזרי מס בגין פיצויי פיטורין. כשמפטרים אותנו מגיע לנו פיצוי פיטורין או פיצויי פיטורין ועבור פיצויים אלו, מגיע לנו החזר מס מהמדינה. הידעתם?

מהם אותם פיצויי פיטורין?

כאשר מפטרים אותנו ממקום עבודתינו אנחנו זכאים לפיצוי פיטורין. מטרת פיצוי זה הוא לעזור לנו לעבור כלכלית את התקופה של בין הפיטורין ועד לזמן בו מצאנו עבודה נוספת. פיצויים אלו המשולמים על ידי המעסיק חייבים במס אבל מסכום מסוים. במידה ואתם מקבלים סכום שפטור ממס, אתם זכאים להחזר.

מהו אותו החזר? ישנה כיום קופה של כמעט 10 מליארד שקל של כספים שהם שלכם. אלו כספים שמיועדים להחזרי מס שונים כמו החזרי מס בגין פיצויי פיטורין ועוד רבים. ישנם כיום עד 84!! קריטוריונים שונים שבמידה ואתם עומדים בהם, מגיע לכם החזר מס כשלהו.

מי אנחנו?

חברת WIN TAX הוקמה בדיוק עבור אותו הצורך הדחוף של כל אחד ואחת לקבל את כספם חזרה מהמדינה. המדינה אינה ששה וממהרת לתת את מה שמגיע לכם, ולכן, אנחנו ב WIN TAX נעזור לכם לקבל לחשבונכם את אותו סכום שמגיע לכם בדין בצורת החזרי מס פיצויי פיטורין.

איך אנחנו עושים זאת וכמה עולה השרות?

 

ב WIN TAX אנחנו מאמינים בלתת שירות ומענה מהירים וקלים ולכן אנחנו מאפשרים בדיקת החזר מס אונליין. כן, כמו שזה נשמע. בדיקת החזר מס אונליין. אתם יכולים להיכנס לאתר WIN TAX וביחד נבצע בדיקה מהירה אם אתם עומדים בקריטריונים לאותם החזרי מס עקב פיצויי פיטורין או החזרים אחרים. כמה זה עולה? אם הצלחנו להחזיר לכם את כספיכם, נבקש עמלה הוגנת.

אם לא, לא נבקש כלום. חברת WIN TAX החזירה כבר מליוני שקלים לאלפי לקוחות. גם אתם יכולים להצטרף. אל תהססו. אין לכם מה להפסיד ואולי אלפי שקלים להרוויח. צרו עמנו קשר ונצא לדרך להשבת הכספים המגיעים לכם לחשבונכם.

בפנייתכם לרשויות מס, מומלץ להיות מצויידים ביועץ מס מקצועי ומומחה בתחום, בדיוק כפי שהייתם מצטיידים בעורך דין מומחה לו הייתם פונים לבית משפט.

WIN TAX היא חברה רצינית שתחסוך לכם טרטור מיותר וזמן יקר ותעניק לכם שקט נפשי. איתנו הסיכוי שלכם לקבל את מלוא זכויותיכם, להימנע מטעויות הוא הכי גבוה שניתן לקבל. הנסיון והידע שצברנו משרת את לקוחותינו בצורה מיטבית ומשתלמת. בנוסף, חשוב לדעת כי שכר טרחה של יועץ מס מוכרת לצרכי מס גם עבור שכירים ולכן מזכה אותם בהחזר מס.

על-פי אילו קטגוריות מגיעות לכם הטבות והחזרי מס?

חשוב שתכירו את התשלומים החודשיים הרלוונטיים לנושא החזרי המס. בין אם אתם עובדים כשכירים ובין אם אתם עובדים כעצמאים,
ברגע שישנה הפרשה מהשכר שלכם לקופת גמל, קרן פנסיה, פוליסות ביטוח חיים או פוליסות לקיצבה, יש לכם זכאות להטבות מס!

הצוות המקצועי של Win Tax יבדוק עבורכם הטבות מס לגבי כל אחד מהתשלומים הבאים:

קופת גמל

קופת הגמל היא שם כולל למספר מוצרים פיננסים לחיסכון לטווח הארוך או לטווח בינוני לצורך חיסכון לתקופת הפנסיה. קופת הגמל מוכרת על-ידי מס הכנסה כחיסכון אשר יכול להעניק הטבות מס אך עם זאת היא מוגבלת למשיכת הכספים הנמצאים בקופה.

קופת גמל במעמד עצמאי

כספי קופה זו מגיעים מכספי העמית ואין הפרשה של המעסיק. גם כאן, על-פי תנאים מסויימים, ניתנת הטבת מס עבור בעל הקופה.

קופת גמל במעמד שכיר

בעלי קופת גמל במעמד שכיר נהנים מהפרשה של המעסיק לקופה כאשר ההפרשה היא על בסיס חודשי מהמשכורת ומהמעסיק.

קרן פנסיה

: דרך נוספת לחיסכון לתקופת הפנסיה היא קרן פנסיה. בקרן הפנסיה מופקדים גם כספי נכות ושארים אשר יכולים לשמש אתכם או את יקירכם.

פוליסה לקצבה

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

פוליסה לקצבה

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

פוליסה לתגמולים

גם כאן הפוליסה היא חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח, כאשר בתוכנית זו מופקדים כספים לתגמולים ויכולים לכלול גם כיסויים נוספים. היא רלוונטית הן לשכירים והן לעצמאים.

תגמולים

התגמולים הם כספים אשר נחסכו בקופת הגמל או בפוליסת תגמולים וניתן למשוך אותם בפעולה אחת והן לא מותאמות לקצבה חודשית. דרכי משיכת התגמולים נתונים לתנאי הוראות מס הכנסה ובכפוף אליהם.

פוליסה לביטוח חיים

זהו חוזה בין המבוטח לבין חברת הביטוח אשר מקנה למבוטח כספים במקרה של נכות, או כספים לקרובי המשפחה שלו במקרה של מוות.

האם מגיעים לכם החזרי מס על-פי ההפקדות הללו?

הטבות מס הוא נושא מורכב אשר אינו מקבל את הדגש באף אחת מהדרכים הקיימות היום באופן ממוחשב, כולל סימולטורים ותוכנות שכר אשר אינן יכולות להביא לחישוב מדוייק של חישוב המס להחזר. אם כן, הדרך הטובה ביותר לקבל את המידע הנכון והמדוייק ביותר להטבות מס המגיעות לכם, היא באמצעות ייעוץ מקצועי של צוות המומחים של Win Tax!

צוות Win Tax מביא איתו ידע וניסיון חשובים ביותר
בכדי לבצע את בדיקת חישובי הטבות המס בצורה יעילה ומהירה במיוחד בשבילכם!

כותב המאמר: צוות האתר

הצוות שלנו ב-WINTAX מורכב מיועצי מס מקצועיים ומסורים שסייעו לעשרות אלפי משקי בית בקבלת החזרי מס גבוהים ממס הכנסה. עם שנים של ניסיון וידע עמוק בתחום, הצוות שלנו מתמחה במיצוי כל הזכויות וההטבות על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותינו. אנו גאים להציע שירות אישי, מקצועי ואמין.

בדיקת זכאות ללקוחות חדשים
25
שנות ניסיון
מייצגים מורשים במס הכנסה וביטוח לאומי

מס’ מייצג
311191100
רשות המיסים המוסד לביטוח לאומי
מייצגים מורשים במס הכנסה