החזר מס ליולדות

שמעו עובדה. יש כ 10 מליארד שקל שמחכים לכם בקופת האוצר או רשות המיסים וכשאני אומר מחכים הם אכן מחכים לכולנו. אבל צריך שלושה תנאים בכדי לקבל חלק מהם והוא החלק המגיע לנו. האחד – לדעת שזה המצב ועכשיו עברתם את התנאי הזה. השני – לעמוד בתנאים על מנת לקבל חלק מהם אליכם לחשבון הבנק והשלישי הוא לרצות בכך. אז בואו נתחיל בהתחלה. אנחנו אזרחי ישראל משלמים מיסים למדינה חודש בחודשו או על כל פעולה של קנייה ומכירה שאנו מבצעים. מיסים אלו הולכים כמובן לקופת המדינה וממנים את פעולות הממשלה וזה טוב. אך רוב רובינו לא יודעים או אדישים לעובדה שעבור חלק מהתשלומים הללו מגיע לנו החזר. יש עד 84!! קריטריונים שאם אנו עומדים בהם, ייתכן ואנו זכאים להחזר חלק ממיסים ששלמנו. אתן דוגמה אחת – החזר מס ליולדות. כן, החזר מס לנשים אחרי לידה. מישהי מכן ידעה זאת?

תנאי העיסקה

דיברנו על תנאי קבלת ההחזר – אם הגעת עד לקריאת שורות אלו אז את כבר יודעת שהמדינה מחזירה לאזרחיה חלק מכספי המיסים אך היא לא עושה זאת מיוזמתה. צריך לבקש. זה כאמור התנאי הראשון. אם עברת בחדר לידה בעבר הקרוב אז את כבר עומדת בקריטריון החשוב של החזר מס ליולדות או בשם אחר החזר מס חופשת לידה תחת הקריטריון של החזרי מס ליולדות. עכשיו השאלה החשובה ביותר שהיא התנאי השלישי עליו דיברנו. האם את רוצה את אותו החזר מס חופשת לידה או אותם החזרי מס ליולדת ישירות לחשבון הבנק שלך? אם כן הכירי אותנו.

WIN TAX

מי אנחנו חברת WIN TAX. אנחנו חברה שהוקמה למטרה אחת בלבד. לעזור לכן, נשים אחרי לילדה לקבל חלק מכספי המיסים שלכן חזרה. מגיע לכן. זה לא טובה שהמדינה עושה לכם. לעיתים מדובר על אלפי שקלים. אם מגיע לכן החזר מס ליולדות או בשם המקצועי החזר מס לנשים אחרי לידה, אנחנו ב WIN TAX נדע איך להביא את אותו כסף היישר לחשבון הבנק שלכן. כמה עולה אותה פעולה של החזר מס ליולדות? כלום. אם הצלחנו אזי נסכם ביננו על עמלת שירות ואם לא, לא תשלמו כלום. כל הסיכון עלינו וזה בגלל שאנחנו יודעים שנצליח.

צרו קשר

אם מתאים לכן עוד כמה אלפי שקלים בחשבון, צרו עמנו קשר בהקדם. ישנם חוקי התיישנות וחבל לפספס את ההזדמנות. צרו קשר עמנו בטלפון או דרך האתר ונצא לדרך להשבת כספיכן ביחד.

בפנייתכם לרשויות מס, מומלץ להיות מצויידים ביועץ מס מקצועי ומומחה בתחום, בדיוק כפי שהייתם מצטיידים בעורך דין מומחה לו הייתם פונים לבית משפט.

WIN TAX היא חברה רצינית שתחסוך לכם טרטור מיותר וזמן יקר ותעניק לכם שקט נפשי. איתנו הסיכוי שלכם לקבל את מלוא זכויותיכם, להימנע מטעויות הוא הכי גבוה שניתן לקבל. הנסיון והידע שצברנו משרת את לקוחותינו בצורה מיטבית ומשתלמת. בנוסף, חשוב לדעת כי שכר טרחה של יועץ מס מוכרת לצרכי מס גם עבור שכירים ולכן מזכה אותם בהחזר מס.

על-פי אילו קטגוריות מגיעות לכם הטבות והחזרי מס?

חשוב שתכירו את התשלומים החודשיים הרלוונטיים לנושא החזרי המס. בין אם אתם עובדים כשכירים ובין אם אתם עובדים כעצמאים,
ברגע שישנה הפרשה מהשכר שלכם לקופת גמל, קרן פנסיה, פוליסות ביטוח חיים או פוליסות לקיצבה, יש לכם זכאות להטבות מס!

הצוות המקצועי של Win Tax יבדוק עבורכם הטבות מס לגבי כל אחד מהתשלומים הבאים:

קופת גמל

קופת הגמל היא שם כולל למספר מוצרים פיננסים לחיסכון לטווח הארוך או לטווח בינוני לצורך חיסכון לתקופת הפנסיה. קופת הגמל מוכרת על-ידי מס הכנסה כחיסכון אשר יכול להעניק הטבות מס אך עם זאת היא מוגבלת למשיכת הכספים הנמצאים בקופה.

קופת גמל במעמד עצמאי

כספי קופה זו מגיעים מכספי העמית ואין הפרשה של המעסיק. גם כאן, על-פי תנאים מסויימים, ניתנת הטבת מס עבור בעל הקופה.

קופת גמל במעמד שכיר

בעלי קופת גמל במעמד שכיר נהנים מהפרשה של המעסיק לקופה כאשר ההפרשה היא על בסיס חודשי מהמשכורת ומהמעסיק.

קרן פנסיה

: דרך נוספת לחיסכון לתקופת הפנסיה היא קרן פנסיה. בקרן הפנסיה מופקדים גם כספי נכות ושארים אשר יכולים לשמש אתכם או את יקירכם.

פוליסה לקצבה

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

פוליסה לקצבה

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

פוליסה לתגמולים

גם כאן הפוליסה היא חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח, כאשר בתוכנית זו מופקדים כספים לתגמולים ויכולים לכלול גם כיסויים נוספים. היא רלוונטית הן לשכירים והן לעצמאים.

תגמולים

התגמולים הם כספים אשר נחסכו בקופת הגמל או בפוליסת תגמולים וניתן למשוך אותם בפעולה אחת והן לא מותאמות לקצבה חודשית. דרכי משיכת התגמולים נתונים לתנאי הוראות מס הכנסה ובכפוף אליהם.

פוליסה לביטוח חיים

זהו חוזה בין המבוטח לבין חברת הביטוח אשר מקנה למבוטח כספים במקרה של נכות, או כספים לקרובי המשפחה שלו במקרה של מוות.

האם מגיעים לכם החזרי מס על-פי ההפקדות הללו?

הטבות מס הוא נושא מורכב אשר אינו מקבל את הדגש באף אחת מהדרכים הקיימות היום באופן ממוחשב, כולל סימולטורים ותוכנות שכר אשר אינן יכולות להביא לחישוב מדוייק של חישוב המס להחזר. אם כן, הדרך הטובה ביותר לקבל את המידע הנכון והמדוייק ביותר להטבות מס המגיעות לכם, היא באמצעות ייעוץ מקצועי של צוות המומחים של Win Tax!

צוות Win Tax מביא איתו ידע וניסיון חשובים ביותר
בכדי לבצע את בדיקת חישובי הטבות המס בצורה יעילה ומהירה במיוחד בשבילכם!

כותב המאמר: צוות האתר

הצוות שלנו ב-WINTAX מורכב מיועצי מס מקצועיים ומסורים שסייעו לעשרות אלפי משקי בית בקבלת החזרי מס גבוהים ממס הכנסה. עם שנים של ניסיון וידע עמוק בתחום, הצוות שלנו מתמחה במיצוי כל הזכויות וההטבות על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותינו. אנו גאים להציע שירות אישי, מקצועי ואמין.

בדיקת זכאות ללקוחות חדשים
25
שנות ניסיון
מייצגים מורשים במס הכנסה וביטוח לאומי

מס’ מייצג
311191100
רשות המיסים המוסד לביטוח לאומי
מייצגים מורשים במס הכנסה