החזר מס מניות

אם אתם מאלו ששוכרים במניות או באופן פרטי או דרך הבנק שלכם או כל גוף כלכלי מסחרי אחר אז מאמר זה יכול להיות מאד מעניין עבורכם. אנחנו אזרחי ישראל משלמים כל חיינו הבוגרים, בין אם אנו שכירים או עצמאיים, מיסים למדינה. מיסים אלו משמשים למימון הוצאות הממשלה ובאופן עקרוני וערכי זה טוב מאד. אבל חוק המיסים לא מדבר רק על החלק של תשלום המיסים ומהם הקריטריונים לכך אלא גם על חלק של החזר המיסים מהמדינה לאזרחים שעומדים בקריטריונים להחזר זה. ודעו לכם שיש עד 84!! קריטריונים כאלו. האם יש לאזרח הפשוט דרך לדעת מה הם הקריטריונים הללו והאם הוא עומד באחד מהם? בשום פנים באופן לא. לדוגמה – הזכרנו בתחילת המאמר את נושא החזר מס למניות. הידעתם שיש קריטריון כזה של החזרי מס מניות או החזרי מס למוכרי מניות. וכאן אנחנו ב WIN TAX נכנסים לתמונה.

מי אנחנו WIN TAX

עם ההבנה הזאת שהאזרח הפשוט ובהקשר למאמר זה, זה השוכר במניות, לעולם לא יצליח להבין את חוקי המס המסובכים ולא יצליח בשום אופן לטפל בעצמו בהחזרי המס שלו, הקמנו את חברת WIN TAX שכל מטרתה היא לטפל עבורכם בהחזרי המס שלכם במידה ואתם עומדים בפרמטרים ואתם עונים לקריטריונים. במקרה הזה – שוכרים כאמור במניות ומכרתם מניות בעבר הלא רחוק. אם עשיתם זאת מגיע לכם החזר מס שנקרא החזר מס למניות תחת הקריטריון של החזרי מס מניות או החזרי מס למוכרי מניות. פשוט מאד – מכרתם מניות ברווח, שילמתם מס. אבל אם מכרתם בהפסד? מה קורה אז? נשמע מורכב אבל אנחנו ב WIN TAX יודעים טוב מאד ומכירים את כל נבכי החוקים השונים שהמדינה מקווה שאתם אף פעם לא תדעו ותכירו.

בואו נסכם. אם קניתן ומכרתם מניות מגיע לכם כמעט בוודאות החזר מס למניות. עכשיו קחו החלטה. תנו לנו לטפל בכם ולעזור לכם להשיג את אותו כסף שיכול להגיע לאלפי שקלים ולהחזיר אותו ישירות לחשבונכם. אתם שואלים כמה השירות הזה עולה? תארו לכם שכלום. אם הצלחנו במשימתנו, נבקש מכם עמלת טיפול בתיק ואם לא הצלחנו, אנחנו סופגים את עלות הטיפול והיא לא קטנה. למה אנחנו עושים זאת? כי אנחנו בטוחים ביכולותינו ואלפי הלקוחות שעזרנו להם לקבל כסף הם העדות לכך.

צרו קשר

אז למה אתם מחכים? אנחנו ב WIN TAX מחכים לטלפון מכם. ניפגש ונבדוק את זכאותכם ונצא לדרך להחזרת כספיכם לחשבון הבנק שלכם. בהצלחה.

בפנייתכם לרשויות מס, מומלץ להיות מצויידים ביועץ מס מקצועי ומומחה בתחום, בדיוק כפי שהייתם מצטיידים בעורך דין מומחה לו הייתם פונים לבית משפט.

WIN TAX היא חברה רצינית שתחסוך לכם טרטור מיותר וזמן יקר ותעניק לכם שקט נפשי. איתנו הסיכוי שלכם לקבל את מלוא זכויותיכם, להימנע מטעויות הוא הכי גבוה שניתן לקבל. הנסיון והידע שצברנו משרת את לקוחותינו בצורה מיטבית ומשתלמת. בנוסף, חשוב לדעת כי שכר טרחה של יועץ מס מוכרת לצרכי מס גם עבור שכירים ולכן מזכה אותם בהחזר מס.

על-פי אילו קטגוריות מגיעות לכם הטבות והחזרי מס?

חשוב שתכירו את התשלומים החודשיים הרלוונטיים לנושא החזרי המס. בין אם אתם עובדים כשכירים ובין אם אתם עובדים כעצמאים,
ברגע שישנה הפרשה מהשכר שלכם לקופת גמל, קרן פנסיה, פוליסות ביטוח חיים או פוליסות לקיצבה, יש לכם זכאות להטבות מס!

הצוות המקצועי של Win Tax יבדוק עבורכם הטבות מס לגבי כל אחד מהתשלומים הבאים:

קופת גמל

קופת הגמל היא שם כולל למספר מוצרים פיננסים לחיסכון לטווח הארוך או לטווח בינוני לצורך חיסכון לתקופת הפנסיה. קופת הגמל מוכרת על-ידי מס הכנסה כחיסכון אשר יכול להעניק הטבות מס אך עם זאת היא מוגבלת למשיכת הכספים הנמצאים בקופה.

קופת גמל במעמד עצמאי

כספי קופה זו מגיעים מכספי העמית ואין הפרשה של המעסיק. גם כאן, על-פי תנאים מסויימים, ניתנת הטבת מס עבור בעל הקופה.

קופת גמל במעמד שכיר

בעלי קופת גמל במעמד שכיר נהנים מהפרשה של המעסיק לקופה כאשר ההפרשה היא על בסיס חודשי מהמשכורת ומהמעסיק.

קרן פנסיה

: דרך נוספת לחיסכון לתקופת הפנסיה היא קרן פנסיה. בקרן הפנסיה מופקדים גם כספי נכות ושארים אשר יכולים לשמש אתכם או את יקירכם.

פוליסה לקצבה

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

פוליסה לקצבה

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

פוליסה לתגמולים

גם כאן הפוליסה היא חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח, כאשר בתוכנית זו מופקדים כספים לתגמולים ויכולים לכלול גם כיסויים נוספים. היא רלוונטית הן לשכירים והן לעצמאים.

תגמולים

התגמולים הם כספים אשר נחסכו בקופת הגמל או בפוליסת תגמולים וניתן למשוך אותם בפעולה אחת והן לא מותאמות לקצבה חודשית. דרכי משיכת התגמולים נתונים לתנאי הוראות מס הכנסה ובכפוף אליהם.

פוליסה לביטוח חיים

זהו חוזה בין המבוטח לבין חברת הביטוח אשר מקנה למבוטח כספים במקרה של נכות, או כספים לקרובי המשפחה שלו במקרה של מוות.

האם מגיעים לכם החזרי מס על-פי ההפקדות הללו?

הטבות מס הוא נושא מורכב אשר אינו מקבל את הדגש באף אחת מהדרכים הקיימות היום באופן ממוחשב, כולל סימולטורים ותוכנות שכר אשר אינן יכולות להביא לחישוב מדוייק של חישוב המס להחזר. אם כן, הדרך הטובה ביותר לקבל את המידע הנכון והמדוייק ביותר להטבות מס המגיעות לכם, היא באמצעות ייעוץ מקצועי של צוות המומחים של Win Tax!

צוות Win Tax מביא איתו ידע וניסיון חשובים ביותר
בכדי לבצע את בדיקת חישובי הטבות המס בצורה יעילה ומהירה במיוחד בשבילכם!

כותב המאמר: צוות האתר

הצוות שלנו ב-WINTAX מורכב מיועצי מס מקצועיים ומסורים שסייעו לעשרות אלפי משקי בית בקבלת החזרי מס גבוהים ממס הכנסה. עם שנים של ניסיון וידע עמוק בתחום, הצוות שלנו מתמחה במיצוי כל הזכויות וההטבות על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותינו. אנו גאים להציע שירות אישי, מקצועי ואמין.

בדיקת זכאות ללקוחות חדשים
25
שנות ניסיון
מייצגים מורשים במס הכנסה וביטוח לאומי

מס’ מייצג
311191100
רשות המיסים המוסד לביטוח לאומי
מייצגים מורשים במס הכנסה