החזרי מס לשכירים

בדוק אם מגיע לך החזר מס!
השאר פרטים כאן, ויועצי החזר מס יחזרו לבדיקת הזכאות שלך בהקדם האפשרי.

החזרי מס הכנסה 

בואו נבהיר לפני הכל מהו אותו מושג הנקרא החזר מס. המושג החזר מס, מתייחס לכך שאנחנו, ככאלו המשלמים מס למדינה ולא רק מס אחד אלא הרבה מאד מיסים המגולמים בכל מיני פעילויות פיננסיות שאנחנו מבצעים בצורה שוטפת, אנחנו יכולים להיות ראויים או זכאים להחזרים חלקיים של אותם מיסים עקב חוקים ותקנות שאנחנו כמובן לא יודעים עליהם כאזרחים מהשורה אבל הם אכן קיימות. אתן דוגמה קצרה מהזמן האחרון, עוסק זעיר פתח עסק לפני כשנתיים ובסוף שנת 2019, הגיע לו מכתב מרשות המיסים שעליו לשלם כך או כך מס למדינה. אותו אחד פנה לרואת החשבון שלו עם נייר המוכיח שאישתו שעובדת קופת חולים, היא תושבת חוזרת אחרי 10 שנים בחו”ל ובגין זה יש לה נקודות זכות. אותה עובדה הועברה לרשויות המס על ידי רואת החשבון ולא רק שאותו בעל עסק לא שילם מס על אותה שנה, הוא היה זכאי להחזר של מאות שקלים בגין אותם נקודות זכות. במידה ולא היה האדם הזה מבצע את אותה פעולת חקירה ובירור, הוא היה משלם את המס ולעולם לא היה מקבלו בחזרה פלוס כסף נוסף. 

חישוב מס הכנסה 

למרות שמס הכנסה מחושב ומחוייב בתלוש שכר מדי חודש, חישובי מס הכנסה מתבצעים אחת לשנה. הדבר עשוי ליצור פערים וכך מס הכנסה יכול לגבות מכם יותר כסף ממה שצריך. מסיבה זו, יכול להווצר מצב בו אתם זכאים לקבלת החזרים ממס הכנסה. על מנת לבדוק האם אתם זכאים להחזרי מס, כל שעליכם לעשות הוא לענות על מספר שאלות פשוטות בצירוף מסמכים רלוונטיים. השרות הזה ניתן ללא עלות על ידי WIN TAX. לאחר קבלת מלוא הנתונים הדרושים לנו לבדיקה, נוכל לבצע בדיקה מקיפה ולגלות האם אכן הינכם זכאים לקבל החזרי מס הכנסה ובאיזה גובה.

יש 84 קריטריונים אשר יכולים לזכות אתכם בהחזר מס. יתכן ואתם מובטלים, או אולי סיימתם את הלימודים וקיבלת תואר אקדמי, אולי בדיוק החלפתם מקום עבודה או לקחתם משכנתא לקניית דירה, יתכן כי השקעתם במניות ובניירות ערך, אולי יש לכם ביטוחים וקופות גמל, יתכן שאתם מתגוררים בעיירות פיתוח וזכאית להטבות מס, אולי נולד לכם ילד נוסף או אולי אתם בכלל חיילים משוחררים.

כל הקריטריונים המוזכרים ורבים נוספים עשויים לזכות אתכם בכסף של החזרי מס לשכירים. ניתן לדרוש החזרי מס לשכירים שש שנים אחורה, לאחר מכן לא יהיה ניצן לקבל החזרי מס לשכירים בגלל חוק התיישנות. כל חברה שעוסקת בייעוץ מס ובהחזרי מס, יכולה להצליח או לא להצליח להשיג בעבור לקוחותיה החזרים כספיים. הדבר תלוי מאוד במיומנויות, בנסיון, בהכרות עם תקנות מס הכנסה וחוקיה, פסקי דין שונים ועוד. למעשה, בחירת חברה שתעניק לכם שרות של החזרי מס לשכירים היא קריטית.

החזר מס אונליין לשכירים

החזר מס אונליין לשכירים הינה דרך פשוטה ונפוצה, כאשר החזר המס עצמו מתבצע ישירות לחשבון של מגיש הבקשה. כמובן כי חשוב לזכור כי מומלץ לוודא כי פרטי חשבון הבנק אכן נכונים ומדויקיים על מנת למנוע תקלות ובעיות שונות.

אנו ב WIN TAX עוסקים בייעוץ מס לשכירים ומתמחים בהגשת בקשות להחזר מס – תנו לנו לעזור לכם להחזיר את הכסף הביתה. WIN TAX היא חברה מנוסה אמינה ומקצועית, מן המובילות בתחום החזרי מס לשכירים. יש לנו את הידע, את המיומנות, את הנסיון הדרוש ואנו מכירים בצורה מעמיקה את החוקים, התקנות ופסקי הדין בנושא. בנוסף לידע, אנו מציעים ללקוחותינו שרות אמין יעיל ומקצועי והכל בצורה נעימה ובשקיפות מלאה. אנו עובדים עם מערכת מיחשוב מתקדמת וייעודית אשר הופכת את העבודה ליעילה ומהירה.

נשמח לעמוד לשירותכם:

בפנייתכם לרשויות מס, מומלץ להיות מצויידים ביועץ מס מקצועי ומומחה בתחום, בדיוק כפי שהייתם מצטיידים בעורך דין מומחה לו הייתם פונים לבית משפט.

WIN TAX היא חברה רצינית שתחסוך לכם טרטור מיותר וזמן יקר ותעניק לכם שקט נפשי. איתנו הסיכוי שלכם לקבל את מלוא זכויותיכם, להימנע מטעויות הוא הכי גבוה שניתן לקבל. הנסיון והידע שצברנו משרת את לקוחותינו בצורה מיטבית ומשתלמת. בנוסף, חשוב לדעת כי שכר טרחה של יועץ מס מוכרת לצרכי מס גם עבור שכירים ולכן מזכה אותם בהחזר מס.

על-פי אילו קטגוריות מגיעות לכם הטבות והחזרי מס?

חשוב שתכירו את התשלומים החודשיים הרלוונטיים לנושא החזרי המס. בין אם אתם עובדים כשכירים ובין אם אתם עובדים כעצמאים, ברגע שישנה הפרשה מהשכר שלכם לקופת גמל, קרן פנסיה, פוליסות ביטוח חיים או פוליסות לקיצבה, יש לכם זכאות להטבות מס!

הצוות המקצועי של Win Tax יבדוק עבורכם הטבות מס לגבי כל אחד מהתשלומים הבאים:

קופת הגמל היא שם כולל למספר מוצרים פיננסים לחיסכון לטווח הארוך או לטווח בינוני לצורך חיסכון לתקופת הפנסיה. קופת הגמל מוכרת על-ידי מס הכנסה כחיסכון אשר יכול להעניק הטבות מס אך עם זאת היא מוגבלת למשיכת הכספים הנמצאים בקופה.

כספי קופה זו מגיעים מכספי העמית ואין הפרשה של המעסיק. גם כאן, על-פי תנאים מסויימים, ניתנת הטבת מס עבור בעל הקופה.

בעלי קופת גמל במעמד שכיר נהנים מהפרשה של המעסיק לקופה כאשר ההפרשה היא על בסיס חודשי מהמשכורת ומהמעסיק.

: דרך נוספת לחיסכון לתקופת הפנסיה היא קרן פנסיה. בקרן הפנסיה מופקדים גם כספי נכות ושארים אשר יכולים לשמש אתכם או את יקירכם.

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

גם כאן הפוליסה היא חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח, כאשר בתוכנית זו מופקדים כספים לתגמולים ויכולים לכלול גם כיסויים נוספים. היא רלוונטית הן לשכירים והן לעצמאים.

התגמולים הם כספים אשר נחסכו בקופת הגמל או בפוליסת תגמולים וניתן למשוך אותם בפעולה אחת והן לא מותאמות לקצבה חודשית. דרכי משיכת התגמולים נתונים לתנאי הוראות מס הכנסה ובכפוף אליהם.

זהו חוזה בין המבוטח לבין חברת הביטוח אשר מקנה למבוטח כספים במקרה של נכות, או כספים לקרובי המשפחה שלו במקרה של מוות.

האם מגיעים לכם החזרי מס על-פי ההפקדות הללו?

הטבות מס הוא נושא מורכב אשר אינו מקבל את הדגש באף אחת מהדרכים הקיימות היום באופן ממוחשב, כולל סימולטורים ותוכנות שכר אשר אינן יכולות להביא לחישוב מדוייק של חישוב המס להחזר. אם כן, הדרך הטובה ביותר לקבל את המידע הנכון והמדוייק ביותר להטבות מס המגיעות לכם, היא באמצעות ייעוץ מקצועי של צוות המומחים של Win Tax!

צוות Win Tax מביא איתו ידע וניסיון חשובים ביותר בכדי לבצע את בדיקת חישובי הטבות המס בצורה יעילה ומהירה במיוחד בשבילכם!