החזר מס למשקיעים בשוק ההון

בעקבות הקורונה, אזרחים רבים החלו לסחור בשוק ההון בצורה ישירה או עקיפה, בעיקר בגלל שהבינו ששוק זה והסחר בו יכולים לייצר עבורם את מה שנקרא ‘הכנסה פאסיבית’. חברות רבות הסוחרות בשוק ההון ואחרות המציעות קורסים בנושא, החלו לפרסם את מרכולתן ולעודד עוד ועוד אזרחים לטבול במים הקרים הללו. מטרת המאמר אינה לחוות דעה בנושא אלא לומר לכם ולכן שבמידה ואתם אכן סוחרים ומשקיעים בשוק ההון, אתם משלמים מיסים למדינה על פי מס השקעות שוק ההון, אזי מגיע לכם חלק מהמס הזה חזרה במידה ואתם נכללים בקרירטיונים שמופיעים באותו חוק המס. החזר זה נקרא החזר מס למשקיעים בשוק ההון או בשם החיפוש האינטרנטי שלו ‘השקעות בשוק ההון החזר מס’.

מהו אותו מס השקעות שוק ההון

ובכן, כאשר אנחנו קונים ומוכרים מניות, אנחנו לעיתים מייצרים רווח. אותו מס, הנו מס על הרווחים שלנו ממניות. אך לעיתים אנחנו גם מפסידים כסף. אם אנחנו מפסידים אנחנו כמובן מרוויחים פחות ולכן אמורים לשלם פחות מס. אך מה קורה אם כבר שילמנו מס גבוה. במקרה זה מגיע לנו החזר. זהו אותו החזר מס למשקיעים בשוק ההון. כאן אנחנו צריכים להדגיש העניין מורכב הרבה יותר וככזה, לרוב המוחלט של האזרחים, אין את היכולת להבין את נבכי הקריטריונים והחישובים השונים ולכן כדאי מאד להעזר בחברות מקצועניות שהוקמו בדיוק בשביל להעניק לכם את השירות הזה.

WIN TAX

חברת WIN TAX הוקמה בדיוק בגלל הצורך הזה. הצורך של אזרחים, הרצון שלהם והזכות שלהם לקבל חזרי מס מהמדינה אבל באותו זמן, אין להם את הידע המספיק בכדי לעשות זאת. אז במקום לרשום במנוע החיפוש ‘השקעות בשוק ההון החזר מס’, ולקבל אינפורמציה בלתי נגמרת בנושא, אנחנו ב WIN TAX מציעים לכם את שירותינו בתחום זה של החזר מס למשקיעים בשוק ההון וכל מה שקשור למס השקעות שוק ההון.

צרו ענו קשר

אם אתם סוחרים בשוק ההון אז כמעט בוודאות מגיע לכם את אותו החזר מס למשקיעים בשוק ההון. אך בכדי לדעת זאת עלינו ב WIN TAX להכיר אותכם ועל מנת שנכיר אותכם, אתם דבר ראשון צריכים ליצור עמנו כמובן קשר. השירות שלנו הנו מקצועי ומקצועני והוא על בסיס עמלת הצלחה. לא קיבלתם כסף לא שילמתם. כל הסיכון עלינו. מאחורינו עשרות אלפי לקוחות מרוצים ומיליוני שקלים בקופות שלהם. אל תהססו. פנו אלינו ונצא לדרך המשותפת להשבת כספיכם.

בפנייתכם לרשויות מס, מומלץ להיות מצויידים ביועץ מס מקצועי ומומחה בתחום, בדיוק כפי שהייתם מצטיידים בעורך דין מומחה לו הייתם פונים לבית משפט.

WIN TAX היא חברה רצינית שתחסוך לכם טרטור מיותר וזמן יקר ותעניק לכם שקט נפשי. איתנו הסיכוי שלכם לקבל את מלוא זכויותיכם, להימנע מטעויות הוא הכי גבוה שניתן לקבל. הנסיון והידע שצברנו משרת את לקוחותינו בצורה מיטבית ומשתלמת. בנוסף, חשוב לדעת כי שכר טרחה של יועץ מס מוכרת לצרכי מס גם עבור שכירים ולכן מזכה אותם בהחזר מס.

על-פי אילו קטגוריות מגיעות לכם הטבות והחזרי מס?

חשוב שתכירו את התשלומים החודשיים הרלוונטיים לנושא החזרי המס. בין אם אתם עובדים כשכירים ובין אם אתם עובדים כעצמאים,
ברגע שישנה הפרשה מהשכר שלכם לקופת גמל, קרן פנסיה, פוליסות ביטוח חיים או פוליסות לקיצבה, יש לכם זכאות להטבות מס!

הצוות המקצועי של Win Tax יבדוק עבורכם הטבות מס לגבי כל אחד מהתשלומים הבאים:

קופת גמל

קופת הגמל היא שם כולל למספר מוצרים פיננסים לחיסכון לטווח הארוך או לטווח בינוני לצורך חיסכון לתקופת הפנסיה. קופת הגמל מוכרת על-ידי מס הכנסה כחיסכון אשר יכול להעניק הטבות מס אך עם זאת היא מוגבלת למשיכת הכספים הנמצאים בקופה.

קופת גמל במעמד עצמאי

כספי קופה זו מגיעים מכספי העמית ואין הפרשה של המעסיק. גם כאן, על-פי תנאים מסויימים, ניתנת הטבת מס עבור בעל הקופה.

קופת גמל במעמד שכיר

בעלי קופת גמל במעמד שכיר נהנים מהפרשה של המעסיק לקופה כאשר ההפרשה היא על בסיס חודשי מהמשכורת ומהמעסיק.

קרן פנסיה

: דרך נוספת לחיסכון לתקופת הפנסיה היא קרן פנסיה. בקרן הפנסיה מופקדים גם כספי נכות ושארים אשר יכולים לשמש אתכם או את יקירכם.

פוליסה לקצבה

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

פוליסה לקצבה

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

פוליסה לתגמולים

גם כאן הפוליסה היא חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח, כאשר בתוכנית זו מופקדים כספים לתגמולים ויכולים לכלול גם כיסויים נוספים. היא רלוונטית הן לשכירים והן לעצמאים.

תגמולים

התגמולים הם כספים אשר נחסכו בקופת הגמל או בפוליסת תגמולים וניתן למשוך אותם בפעולה אחת והן לא מותאמות לקצבה חודשית. דרכי משיכת התגמולים נתונים לתנאי הוראות מס הכנסה ובכפוף אליהם.

פוליסה לביטוח חיים

זהו חוזה בין המבוטח לבין חברת הביטוח אשר מקנה למבוטח כספים במקרה של נכות, או כספים לקרובי המשפחה שלו במקרה של מוות.

האם מגיעים לכם החזרי מס על-פי ההפקדות הללו?

הטבות מס הוא נושא מורכב אשר אינו מקבל את הדגש באף אחת מהדרכים הקיימות היום באופן ממוחשב, כולל סימולטורים ותוכנות שכר אשר אינן יכולות להביא לחישוב מדוייק של חישוב המס להחזר. אם כן, הדרך הטובה ביותר לקבל את המידע הנכון והמדוייק ביותר להטבות מס המגיעות לכם, היא באמצעות ייעוץ מקצועי של צוות המומחים של Win Tax!

צוות Win Tax מביא איתו ידע וניסיון חשובים ביותר
בכדי לבצע את בדיקת חישובי הטבות המס בצורה יעילה ומהירה במיוחד בשבילכם!

כותב המאמר: צוות האתר

הצוות שלנו ב-WINTAX מורכב מיועצי מס מקצועיים ומסורים שסייעו לעשרות אלפי משקי בית בקבלת החזרי מס גבוהים ממס הכנסה. עם שנים של ניסיון וידע עמוק בתחום, הצוות שלנו מתמחה במיצוי כל הזכויות וההטבות על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותינו. אנו גאים להציע שירות אישי, מקצועי ואמין.

בדיקת זכאות ללקוחות חדשים
25
שנות ניסיון
מייצגים מורשים במס הכנסה וביטוח לאומי

מס’ מייצג
311191100
רשות המיסים המוסד לביטוח לאומי
מייצגים מורשים במס הכנסה