החזר מס בגין משיכת פנסיה

החזר מס בגין משיכת פנסיה- אולי מגיע לכם יותר!

חיסכון בקרן הפנסיה הוא דבר חשוב שכולנו מכירים. אותה הפרשה כספית קבועה שנעשית על ידי המעסיק שלנו כחוק, או באופן עצמאי, בשביל להגן על עתידו הרחוק כפנסיונרים. רבים המעוניינים למשוך את כספי הפנסיה בגיל מוקדם יותר, נתקלים בקושי רב כשהם מבינים שיהיה עליהם לשלם 35% מס! אבל, מה אם נאמר לכם שאולי מגיע לכם החזר?

החזר מס על משיכת פנסיה- מי זכאי?

זה נכון, אם תרצו למשוך את הפנסיה שלכם מוקדם, תאלצו להתמודד עם 35% מס, מה שהופך את התהליך למורכב ולא משתלם. אבל, המדינה מאפשרת מספר תנאי זכאות, שבגינם לא תצטרכו לשלם מס כלל!

הכנסה נמוכה באופן חריג- במידה והמבוטח נקלע למצב לא קל, בו אינו מצליח להתפרנס ומאבד את עבודתו, הוא זכאי למשוך את כספי הפנסיה ללא כל מס. מהי הכנסה נמוכה במיוחד? זו שנמצאת מתחת לשכר המינימום החודשי שנקבע על פי חוק.

נכות מעל 75 אחוז-במקרה זה, גם במידה והמבוטח הוא נכה מעל 75 אחוז וגם במידה ואחד מחברי משפחתו הוא הסובל מהנכות, יהיה זכאי המבוטח למשוך את כספי הפנסיה כרצונו ללא כל מס.

הוצאות רפואיות חריגות- במידה ונקלע המבוטח למצב רפואי לא פשוט, כזה שהוצאותיו מסתכמות לחצי מסכום ההכנסות השנתי של המובטח, יהיה זכאי להוצאת כספיו, אך רק אלו המספיקים לחסות סכום זה.

מוות של עמית- במקרה מוות של עמית בקרן הפנסיה, זכאי המבוטח להחזר מס בגין משיכת הפנסיה.

נשמח לעמוד לשירותכם:

האם יש עוד אפשרות לקבל זכאות להחזרי מס בגין משיכת פנסיה?

כן, במידה ואינכם נכללים בתנאים אלו, ישנה אופציה נוספת לזכאות החזר מס בגין משיכת פנסיה, במצב של הפסקת עבודה. במצב כזה, המבוטח זכאי למשוך את רכיב הפיצויים מקרן הפנסיה, כאשר המגבלה היא שהסכום לא עולה על 12,000 ₪ שנתיים.

– WIN TAX אתכם לאורך כל התהליך!

חברתנו פועלת מתוך חזון ברור- לעזור לכם לקבל את שמגיע לכם. במידה ואחרי שפניתם אלינו, חקרנו וביררנו עבורכם, התברר כי אינכם זכאים להחזרי מס בגין משיכת כספי פנסיה, לא תשלמו לנו ולאו שקל אחד!

נשמח לברר עבורכם עוד היום!

ישנן מספר סיבות בגינן תוכלו להיות זכאים להחזרי מס על משיכת פנסיה, אל תוותרו על הזכויות שלכם! אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום ולהתחיל בברור פשוט ומהיר כל הדרך עד לקבל הכספים המגיעים לכם,

חברת WIN TAX פועלת לטובתכם האישית לאורך כל הדרך.