החזרי מס בגין משיכת תגמולים

בדוק אם מגיע לך החזר מס!
השאר פרטים כאן, ויועצי החזר מס יחזרו לבדיקת הזכאות שלך בהקדם האפשרי.

החזר מס על משיכת תגמולים

תחום החזרי המס הוא תחום מורכב ביותר. כל חיינו אנחנו כשכירים או כעצמאיים משלמים למדינה או יותר נכון לרשות המיסים, את המיסים אותם אנחנו חייבים. אנחנו עושים זאת תחת חוק מס הכנסה וחוקים אחרים ואין לנו שום יכולת להחליט מתי כן ומתי לא וכמובן את גודל ונפח המיסים, כלומר אחוזי המיסים שאנו משלמים להמדינה. תשלום מיסים הוא עניין מוסרי ואותם מיסים הולכים לטובת הגנתינו, סלילת כבישים, חינוך, צבא, משטרה ושכר עובדי המדינה ועו דמטרות חשובות. אך האם ידעתם שיש סיכוי מאד גדול שעבור חלק מהמיסים שאתם משלמים מגיע לכם החזר. כן. ישנם עד 84 קוריטריונים להחזר מס. כלומר. יש סיכוי רב שאתם 'נופלים' תחת אחד מהם או כמה ומגיע לכם חלק מהכסף ששילמתם. לדוגמה – הידעתם שמגיע לכם החזרי מס בגין משיכת תגמולים? אני מעריך שלא ואתם בהחלט בחברה טובה.

ראשית הסבר קצר. הפנסיה שלנו מחולקת לשניים. כספי פיצויים וכספי תגמולים. לעיתים, בגלל נסיבות שונות אנו נאלצים למשוך את כספי התגמולים שלנו ועל אותה משיכה מוקדמת (לפני גיל הפנסיה) המדינה השיתה מס של 30% וזאת על מנת להרתיע אנשים מלעשות זאת. אך תקופת הקורונה אילצה רבים לבצע את הפעולה הזאת כמובן למורת רוחם. אותם אנשים שילמו מס מאד גדול על משיכה זאת אבל יש סיכוי רב שמגיע להם עבור תשלום מס זה החזר כלשהו. כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו בחברת WIN TAX שמנו לעצמינו כמטרה לעזור לאנשים לקבל מרשויות המס לקבל את הכסף שמגיע להם חזרה. במקרה הזה ניתן לקרוא לפעולה זאת תגמולים החזרי מס אם אתם מחפשים יותר אינפורמציה בנושא.

כמה זה יעלה לנו?

כאן החלק היפה בסיפור. זה לא עולה כלום. אנחנו עובדים עבור עמלה. הצלחנו להשיג את כספיכם חזרה, נבקש מכם עמלה על אותה הצלחה. לא הצלחנו. לא שילמתם. כל הסיכון עלינו. למה אנחנו עושים זאת. כי אנחנו ב WIN TAX בטוחים שנוכל להחזיר לכם את כספיכם חזרה אם אתם עומדים בקריטריונים. החזרי מס בגין משיכת תגמולים או בשם אחר תגמולים החזרי מס זה המקצוע שלנו.

צרו עמנו קשר

משכתם את כספי הפנסיה שלכם בשנים האחרונות? אז אתם בטח זכאים להחזרי מס בגין משיכת תגמולים. צרו עמנו קשר, אנחנו ב WIN TAX מחכים לכם ויחד נצא למסע להחזרת כספכם המגיע לכם לחשבון הבנק שלכם. זכרו שזה לא עולה לכם כלום. אל תחכו.

נשמח לעמוד לשירותכם:

בפנייתכם לרשויות מס, מומלץ להיות מצויידים ביועץ מס מקצועי ומומחה בתחום, בדיוק כפי שהייתם מצטיידים בעורך דין מומחה לו הייתם פונים לבית משפט.

WIN TAX היא חברה רצינית שתחסוך לכם טרטור מיותר וזמן יקר ותעניק לכם שקט נפשי. איתנו הסיכוי שלכם לקבל את מלוא זכויותיכם, להימנע מטעויות הוא הכי גבוה שניתן לקבל. הנסיון והידע שצברנו משרת את לקוחותינו בצורה מיטבית ומשתלמת. בנוסף, חשוב לדעת כי שכר טרחה של יועץ מס מוכרת לצרכי מס גם עבור שכירים ולכן מזכה אותם בהחזר מס.

על-פי אילו קטגוריות מגיעות לכם הטבות והחזרי מס?

חשוב שתכירו את התשלומים החודשיים הרלוונטיים לנושא החזרי המס. בין אם אתם עובדים כשכירים ובין אם אתם עובדים כעצמאים, ברגע שישנה הפרשה מהשכר שלכם לקופת גמל, קרן פנסיה, פוליסות ביטוח חיים או פוליסות לקיצבה, יש לכם זכאות להטבות מס!

הצוות המקצועי של Win Tax יבדוק עבורכם הטבות מס לגבי כל אחד מהתשלומים הבאים:

קופת הגמל היא שם כולל למספר מוצרים פיננסים לחיסכון לטווח הארוך או לטווח בינוני לצורך חיסכון לתקופת הפנסיה. קופת הגמל מוכרת על-ידי מס הכנסה כחיסכון אשר יכול להעניק הטבות מס אך עם זאת היא מוגבלת למשיכת הכספים הנמצאים בקופה.

כספי קופה זו מגיעים מכספי העמית ואין הפרשה של המעסיק. גם כאן, על-פי תנאים מסויימים, ניתנת הטבת מס עבור בעל הקופה.

בעלי קופת גמל במעמד שכיר נהנים מהפרשה של המעסיק לקופה כאשר ההפרשה היא על בסיס חודשי מהמשכורת ומהמעסיק.

: דרך נוספת לחיסכון לתקופת הפנסיה היא קרן פנסיה. בקרן הפנסיה מופקדים גם כספי נכות ושארים אשר יכולים לשמש אתכם או את יקירכם.

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

גם כאן הפוליסה היא חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח, כאשר בתוכנית זו מופקדים כספים לתגמולים ויכולים לכלול גם כיסויים נוספים. היא רלוונטית הן לשכירים והן לעצמאים.

התגמולים הם כספים אשר נחסכו בקופת הגמל או בפוליסת תגמולים וניתן למשוך אותם בפעולה אחת והן לא מותאמות לקצבה חודשית. דרכי משיכת התגמולים נתונים לתנאי הוראות מס הכנסה ובכפוף אליהם.

זהו חוזה בין המבוטח לבין חברת הביטוח אשר מקנה למבוטח כספים במקרה של נכות, או כספים לקרובי המשפחה שלו במקרה של מוות.

האם מגיעים לכם החזרי מס על-פי ההפקדות הללו?

הטבות מס הוא נושא מורכב אשר אינו מקבל את הדגש באף אחת מהדרכים הקיימות היום באופן ממוחשב, כולל סימולטורים ותוכנות שכר אשר אינן יכולות להביא לחישוב מדוייק של חישוב המס להחזר. אם כן, הדרך הטובה ביותר לקבל את המידע הנכון והמדוייק ביותר להטבות מס המגיעות לכם, היא באמצעות ייעוץ מקצועי של צוות המומחים של Win Tax!

צוות Win Tax מביא איתו ידע וניסיון חשובים ביותר בכדי לבצע את בדיקת חישובי הטבות המס בצורה יעילה ומהירה במיוחד בשבילכם!