בקשת החזר מס אונליין

מתי פעם אחרונה בדקתם אם אתם זכאים להחזרי מס מהמדינה? חלקיכם תענו אולי, לפני שנים וחלקיכם בטח תענו "על מה אתה מדבר?" אז בואו ואענה לשניכם. אם אתם זכאים להחזר מס – ואתם בודקים את זה דרך בדיקת זכאות להחזרי מס הכנסה או על ידי הגשת בקשת החזר מס לשכירים (אם אתם כמובן שכירים) – אז תוכלו לעשות כל זאת ולקבל את אותם החזרי מס אם לא עברו שש שנים מתחילת עבודתכם או מבקשתכם האחרונה. כלומר, כל שש שנים ,מתאפסת הזכאות שלכם. כמו מעין חוק התיישנות. כספים המגיעים לכם כהחזר כבר לא יגיעו לכם אם זמן היותם בקופת הזכאות עלתה על שש שנים. עכשיו הענה לחלקיכם שלא יודע על מה אני מדבר. אז כך – אם אתם שכירים, יש וודאות של כמעט 100% שאתם זכאים להחזר מס מהמדינה. ישנן חברות כדוגמת חברת wintax שתוכלו להפקיד בידיהם האמונות את הטיפול בתיקכם במס הכנסה ובעוד מוסדות מס והן, ללא כל עלות מצידכם, יבצעו את אותו הליך שנקרא בדיקת זכאות להחזרי מס הכנסה ויגישו את אותה בקשת החזר מס לשכירים ואתם, בלי מה שנקרא 'לנקוט אצבע' תוכלו לקבל לחשבון הבנק שלכם סכום כסף לא מבוטל שתלוי כמובן בהמון משתנים וגורמים אבל שוב, הסיכוי שתצאו זכאים הוא גדול מאד. כל מה שנדרש מכם הוא יצירת קשר עם חברות שעוסקות בתחום הזה של בדיקת זכאויות כדוגמת חברת wintax . וזהו. פשוט להמתין לכסף. 

עכשיו תשאלו לגבי הקורונה והמגבלות והסגרים. אז אל דאגה, הכל נעשה אונליין. התהליך נקרא בקשת החזר מס אונליין. כן, כמו ששמעתם, בקשת החזר מס אונליין. או ביתר פירוט, בקשת החזר מס לשכירים אונליין. אתם יוצרים קשר עם חברת wintax ויתר התהליך של בקשת החזר מס אונליין מתבצע אונליין כי כשמו כן הוא. 

רובינו נמצאים במצב כלכלי לא פשוט בלשון המעטה וקבלת סכום כסף שיכול להשתוות למשכורת אחת או יותר, יכול להיות ממש כמו זכייה בלוטו. אז פשוט צרו קשר עם חברת wintax, בצעו את אותו הליך של בקשת החזר מס לשכירים אונליין או בקשת החזר מס אונליין ותנו למקצוענים לעבוד. בהצלחה. 

נשמח לעמוד לשירותכם:

על-פי אילו קטגוריות מגיעות לכם הטבות והחזרי מס?

חשוב שתכירו את התשלומים החודשיים הרלוונטיים לנושא החזרי המס. בין אם אתם עובדים כשכירים ובין אם אתם עובדים כעצמאים, ברגע שישנה הפרשה מהשכר שלכם לקופת גמל, קרן פנסיה, פוליסות ביטוח חיים או פוליסות לקיצבה, יש לכם זכאות להטבות מס!

הצוות המקצועי של Win Tax יבדוק עבורכם הטבות מס לגבי כל אחד מהתשלומים הבאים:

קופת הגמל היא שם כולל למספר מוצרים פיננסים לחיסכון לטווח הארוך או לטווח בינוני לצורך חיסכון לתקופת הפנסיה. קופת הגמל מוכרת על-ידי מס הכנסה כחיסכון אשר יכול להעניק הטבות מס אך עם זאת היא מוגבלת למשיכת הכספים הנמצאים בקופה.

כספי קופה זו מגיעים מכספי העמית ואין הפרשה של המעסיק. גם כאן, על-פי תנאים מסויימים, ניתנת הטבת מס עבור בעל הקופה.

בעלי קופת גמל במעמד שכיר נהנים מהפרשה של המעסיק לקופה כאשר ההפרשה היא על בסיס חודשי מהמשכורת ומהמעסיק.

: דרך נוספת לחיסכון לתקופת הפנסיה היא קרן פנסיה. בקרן הפנסיה מופקדים גם כספי נכות ושארים אשר יכולים לשמש אתכם או את יקירכם.

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

גם כאן הפוליסה היא חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח, כאשר בתוכנית זו מופקדים כספים לתגמולים ויכולים לכלול גם כיסויים נוספים. היא רלוונטית הן לשכירים והן לעצמאים.

התגמולים הם כספים אשר נחסכו בקופת הגמל או בפוליסת תגמולים וניתן למשוך אותם בפעולה אחת והן לא מותאמות לקצבה חודשית. דרכי משיכת התגמולים נתונים לתנאי הוראות מס הכנסה ובכפוף אליהם.

זהו חוזה בין המבוטח לבין חברת הביטוח אשר מקנה למבוטח כספים במקרה של נכות, או כספים לקרובי המשפחה שלו במקרה של מוות.

האם מגיעים לכם החזרי מס על-פי ההפקדות הללו?

הטבות מס הוא נושא מורכב אשר אינו מקבל את הדגש באף אחת מהדרכים הקיימות היום באופן ממוחשב, כולל סימולטורים ותוכנות שכר אשר אינן יכולות להביא לחישוב מדוייק של חישוב המס להחזר. אם כן, הדרך הטובה ביותר לקבל את המידע הנכון והמדוייק ביותר להטבות מס המגיעות לכם, היא באמצעות ייעוץ מקצועי של צוות המומחים של Win Tax!

צוות Win Tax מביא איתו ידע וניסיון חשובים ביותר בכדי לבצע את בדיקת חישובי הטבות המס בצורה יעילה ומהירה במיוחד בשבילכם!