החזרי מס בגין אבטלה

בדוק אם מגיע לך החזר מס!
השאר פרטים כאן, ויועצי החזר מס יחזרו לבדיקת הזכאות שלך בהקדם האפשרי.

החזרי מס בגין אבטלה

אם נודה על האמת, אחד התחומים הכי מורכבים בחיינו הכלכליים, בין אם אנחנו עצמאיים ובין אם אנחנו שכירים הוא תחום המיסוי. תחום המיסוי הוא מורכב ומפותל ביותר ואנחנו כבני תמותה נכנעים לו ונותנים למדינה לגבות את מיסינו חודש בחודש או פעם בשנה. אך האם ידעתם שיש עד 84 קריטריונים שאם אתם עומדים בהם, כמובן באחד מהם או כמה, יש לכם זכות לקבל חלק מהמיסים ששילמתם, חזרה לחשבון הבנק שלכם. תארו לכם. 84 קריטריונים!!! כלומר, אם אתם שכירים או עצמאיים, יש סיכוי יותר מסביר, שיש כסף שמחכה לכם באיזושהי קופה נעלמה בכספת האוצר ולא מבין למה אתם לא רוצים אותו. בעצם, ישנם כ10 מליארד שקלים שמחכים שם אז הסבירות שכמה שקלים שם הם שלכם היא כאמור יותר מסבירה. לדוגמה – אם הייתם מובטלים באיזושהי תקופה, מגיע לכם החזר מס תחת הקריטריון של החזרי מס בגין אבטלה. ידעתם זאת?

מה אני עושה בתור שכיר בכדי למצוא את הכסף שלי?

שאלה טובה. דבר ראשון, אם הייתם תחת סטטוס של מובטלים בשנים האחרונות אז אתם כבר מועמדים טובים לקבלת החזר. אבל אין לכם טעם לצאת למסע לחיפוש כספכם לבדכם. בשביל זה אנחנו כאן. בשביל זה הוקמה חברתינו WIN TAX. מומחיותנו היא בדיוק זה. לאתר את כספיכם שמחכה לכם ולהחזיר אותו אליכם תחת הסעיף או הקריטריון של החזרי מס בגין אבטלה שמגיעים לכם. אנחנו ב WIN TAX נעשה עבורכם את כל העבודה בגלל הסיבה שבשביל זה אנחנו קמים בבוקר לעבוד. זאת עבודתינו.

כמה זה יעלה לי?

עוד שאלה טובה. זה לא יעלה לכם כלום. אם מגיע לכם החזרי מס בגין אבטלה אז זה לא יעלה לכם כלום. ואם אתם לא זכאים להחזרי מס בגין אבטלה אז זה גם לא יעלה לכם כלום. כל מה שאנחנו ב WIN TAX נבקש ממכם אלו המסמכים הרלוונטים לעניין וזהו. אנחנו ניקח את זה אלאה ואם מגיע לכם החזר כלשהו, אנחנו נטפל בכל התהליך עד הגעת הכסף באופן בטוח לחשבונכם. מאותו כסף ניקח לעצמינו דמי טיפול.

צרו קשר

אז למה אתם מחכים. צרו עמנו קשר, ספרו לנו עליכם ונצא לדרך להשבת כספיכם ביחד. עם WIN TAX אתם יכולים רק להרוויח. אנחנו מחכים לכם.

נשמח לעמוד לשירותכם:

בפנייתכם לרשויות מס, מומלץ להיות מצויידים ביועץ מס מקצועי ומומחה בתחום, בדיוק כפי שהייתם מצטיידים בעורך דין מומחה לו הייתם פונים לבית משפט.

WIN TAX היא חברה רצינית שתחסוך לכם טרטור מיותר וזמן יקר ותעניק לכם שקט נפשי. איתנו הסיכוי שלכם לקבל את מלוא זכויותיכם, להימנע מטעויות הוא הכי גבוה שניתן לקבל. הנסיון והידע שצברנו משרת את לקוחותינו בצורה מיטבית ומשתלמת. בנוסף, חשוב לדעת כי שכר טרחה של יועץ מס מוכרת לצרכי מס גם עבור שכירים ולכן מזכה אותם בהחזר מס.

על-פי אילו קטגוריות מגיעות לכם הטבות והחזרי מס?

חשוב שתכירו את התשלומים החודשיים הרלוונטיים לנושא החזרי המס. בין אם אתם עובדים כשכירים ובין אם אתם עובדים כעצמאים, ברגע שישנה הפרשה מהשכר שלכם לקופת גמל, קרן פנסיה, פוליסות ביטוח חיים או פוליסות לקיצבה, יש לכם זכאות להטבות מס!

הצוות המקצועי של Win Tax יבדוק עבורכם הטבות מס לגבי כל אחד מהתשלומים הבאים:

קופת הגמל היא שם כולל למספר מוצרים פיננסים לחיסכון לטווח הארוך או לטווח בינוני לצורך חיסכון לתקופת הפנסיה. קופת הגמל מוכרת על-ידי מס הכנסה כחיסכון אשר יכול להעניק הטבות מס אך עם זאת היא מוגבלת למשיכת הכספים הנמצאים בקופה.

כספי קופה זו מגיעים מכספי העמית ואין הפרשה של המעסיק. גם כאן, על-פי תנאים מסויימים, ניתנת הטבת מס עבור בעל הקופה.

בעלי קופת גמל במעמד שכיר נהנים מהפרשה של המעסיק לקופה כאשר ההפרשה היא על בסיס חודשי מהמשכורת ומהמעסיק.

: דרך נוספת לחיסכון לתקופת הפנסיה היא קרן פנסיה. בקרן הפנסיה מופקדים גם כספי נכות ושארים אשר יכולים לשמש אתכם או את יקירכם.

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

גם כאן הפוליסה היא חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח, כאשר בתוכנית זו מופקדים כספים לתגמולים ויכולים לכלול גם כיסויים נוספים. היא רלוונטית הן לשכירים והן לעצמאים.

התגמולים הם כספים אשר נחסכו בקופת הגמל או בפוליסת תגמולים וניתן למשוך אותם בפעולה אחת והן לא מותאמות לקצבה חודשית. דרכי משיכת התגמולים נתונים לתנאי הוראות מס הכנסה ובכפוף אליהם.

זהו חוזה בין המבוטח לבין חברת הביטוח אשר מקנה למבוטח כספים במקרה של נכות, או כספים לקרובי המשפחה שלו במקרה של מוות.

האם מגיעים לכם החזרי מס על-פי ההפקדות הללו?

הטבות מס הוא נושא מורכב אשר אינו מקבל את הדגש באף אחת מהדרכים הקיימות היום באופן ממוחשב, כולל סימולטורים ותוכנות שכר אשר אינן יכולות להביא לחישוב מדוייק של חישוב המס להחזר. אם כן, הדרך הטובה ביותר לקבל את המידע הנכון והמדוייק ביותר להטבות מס המגיעות לכם, היא באמצעות ייעוץ מקצועי של צוות המומחים של Win Tax!

צוות Win Tax מביא איתו ידע וניסיון חשובים ביותר בכדי לבצע את בדיקת חישובי הטבות המס בצורה יעילה ומהירה במיוחד בשבילכם!