החזר מס חייל משוחרר

בדוק אם מגיע לך החזר מס!
השאר פרטים כאן, ויועצי החזר מס יחזרו לבדיקת הזכאות שלך בהקדם האפשרי.

החזר מס חייל משוחרר

ברוך כניסתכם לעולם המבוגרים. סיימתם את הצבא ואתם מתחילים את צעדיכם הראשונים ב'עולם האמיתי' והעולם הזה מורכב מעבודה ותשלום מיסים. כמובן שזה בטון מבודח אבל בהחלט תחום המיסים או תשלום המיסים יילווה אתכם כל חייכם. אז בואו ונקדיש כמה שורות לסקירה קצרה. כולנו כאזרחים בוגרים ועובדים משלמים מיסים. בין אם באופן ישיר ואוטומטי כמו מס הכנסה היורד לנו מתלוש השכר או מיסים עקיפים המשולמים על כל פעולת קנייה ומכירה שאנו מבצעים ועוד מיני מיסים נעלמים שרובינו לא שמענו עליהם. כסף זה הולך לקופת המדינה ומשמש לכיסוי הוצאות הממשלה בתשתיות, צבא, משטרה, חינוך, מחקר, תשלומי שכר ועוד. אך רבים מאתנו לא יודעים שהמדינה גם מחזירה כסף לאזרחים אם הם עומדים בקריטריונים שונים, עד 84!! כאלו. 

החזר מס חייל משוחרר 

אחד הקריטריונים החדשים יחסית שנכנסו כחוק הוא אותו החזר מס חייל משוחרר או בשמו האחר החזר מס חיילים או על פי מילות חיפוש ניתן גם לקרוא לו 'חיילים משוחררים החזר מס'. באופן מאד כללי כי מאמר זה אינו ארוך מספיק בכדי לפרט, אתם החיילים המשוחררים וזה כולל גם את משמר הגבול ואת המשטרה כמובן, זכאים בנקודות זכות על תשלום מס ההכנסה שאותו אתם משלמים עד 3 שנים אחרי שחרורכם. כלומר, שירתם בצבא, השתחררתם, התחלתם לעבוד ולשלם מס הכנסה, אם אתם עונים על תיאור זה, נשים וגברים כמובן, אזי מגיע לכם אותו החזר מס חייל משוחרר או כפי שגם קראנו לו החזר מס חיילים.

איך אני מטפל/ת בזה 

למרות שהגשת הבקשה היא יחסית פשוטה, הרבה חיילים משוחררים, או שלא מכירים את אותו קריטריון והטבה או שלא יודעים איך או למי לפנות לעזרה וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו ב WIN TAX בהחלט מכירים ולא רק מכירים אלא מתמחים בה. WIN TAX החזירה מליוני שקלים במצטבר ללקוחותיה מקופת האוצר או רשות המיסים ועד לחשבון האישי שלהם. אז  מהיום לא מקלידים 'חיילים משוחררים החזר מס' אלא פשוט פונים אלינו ל WIN TAX ואנחנו ניקח את זה מבאן. 

צרו קשר

אל תחכו. אותו החזר מס חייל משוחרר  לא יחכה לכם כל חייכם. ולא לדאוג, אנחנו ב WIN TAX גובים עמלה אך ורק אם הצלחנו להחזיר לכם את הכסף. אם לא, אז כמובן שלא תשלמו לנו אפילו שקל אחד. הסיכון עלינו. אז מה עוצר אתכם? צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונצא לדרך להשבת הכסף לו אתם זכאים. בהצלחה בחיים האזרחיים. 

נשמח לעמוד לשירותכם:

בפנייתכם לרשויות מס, מומלץ להיות מצויידים ביועץ מס מקצועי ומומחה בתחום, בדיוק כפי שהייתם מצטיידים בעורך דין מומחה לו הייתם פונים לבית משפט.

WIN TAX היא חברה רצינית שתחסוך לכם טרטור מיותר וזמן יקר ותעניק לכם שקט נפשי. איתנו הסיכוי שלכם לקבל את מלוא זכויותיכם, להימנע מטעויות הוא הכי גבוה שניתן לקבל. הנסיון והידע שצברנו משרת את לקוחותינו בצורה מיטבית ומשתלמת. בנוסף, חשוב לדעת כי שכר טרחה של יועץ מס מוכרת לצרכי מס גם עבור שכירים ולכן מזכה אותם בהחזר מס.

על-פי אילו קטגוריות מגיעות לכם הטבות והחזרי מס?

חשוב שתכירו את התשלומים החודשיים הרלוונטיים לנושא החזרי המס. בין אם אתם עובדים כשכירים ובין אם אתם עובדים כעצמאים, ברגע שישנה הפרשה מהשכר שלכם לקופת גמל, קרן פנסיה, פוליסות ביטוח חיים או פוליסות לקיצבה, יש לכם זכאות להטבות מס!

הצוות המקצועי של Win Tax יבדוק עבורכם הטבות מס לגבי כל אחד מהתשלומים הבאים:

קופת הגמל היא שם כולל למספר מוצרים פיננסים לחיסכון לטווח הארוך או לטווח בינוני לצורך חיסכון לתקופת הפנסיה. קופת הגמל מוכרת על-ידי מס הכנסה כחיסכון אשר יכול להעניק הטבות מס אך עם זאת היא מוגבלת למשיכת הכספים הנמצאים בקופה.

כספי קופה זו מגיעים מכספי העמית ואין הפרשה של המעסיק. גם כאן, על-פי תנאים מסויימים, ניתנת הטבת מס עבור בעל הקופה.

בעלי קופת גמל במעמד שכיר נהנים מהפרשה של המעסיק לקופה כאשר ההפרשה היא על בסיס חודשי מהמשכורת ומהמעסיק.

: דרך נוספת לחיסכון לתקופת הפנסיה היא קרן פנסיה. בקרן הפנסיה מופקדים גם כספי נכות ושארים אשר יכולים לשמש אתכם או את יקירכם.

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

גם כאן הפוליסה היא חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח, כאשר בתוכנית זו מופקדים כספים לתגמולים ויכולים לכלול גם כיסויים נוספים. היא רלוונטית הן לשכירים והן לעצמאים.

התגמולים הם כספים אשר נחסכו בקופת הגמל או בפוליסת תגמולים וניתן למשוך אותם בפעולה אחת והן לא מותאמות לקצבה חודשית. דרכי משיכת התגמולים נתונים לתנאי הוראות מס הכנסה ובכפוף אליהם.

זהו חוזה בין המבוטח לבין חברת הביטוח אשר מקנה למבוטח כספים במקרה של נכות, או כספים לקרובי המשפחה שלו במקרה של מוות.

האם מגיעים לכם החזרי מס על-פי ההפקדות הללו?

הטבות מס הוא נושא מורכב אשר אינו מקבל את הדגש באף אחת מהדרכים הקיימות היום באופן ממוחשב, כולל סימולטורים ותוכנות שכר אשר אינן יכולות להביא לחישוב מדוייק של חישוב המס להחזר. אם כן, הדרך הטובה ביותר לקבל את המידע הנכון והמדוייק ביותר להטבות מס המגיעות לכם, היא באמצעות ייעוץ מקצועי של צוות המומחים של Win Tax!

צוות Win Tax מביא איתו ידע וניסיון חשובים ביותר בכדי לבצע את בדיקת חישובי הטבות המס בצורה יעילה ומהירה במיוחד בשבילכם!