מייצגים מורשים במס הכנסה 311191100​

החזר מס ישובי ספר

הרבה יתרונות יש לתושבי מרכז הארץ. בעיקר בהקשר של התעסוקה ושל החינוך. אך גם לתושבי הפריפריה והספר ישנם יתרונות והיתרונות הללו מתבטאים בצורת החזרי מס. בואו נתחיל מהתחלה. המדינה גובה מכולנו מיסים על מנת לממן את פעולותיה.

בדקו עכשיו בצורה קלה, נוחה, בטוחה וללא דאגות

החזר מס יישוב ספר

הרבה יתרונות יש לתושבי מרכז הארץ. בעיקר בהקשר של התעסוקה ושל החינוך. אך גם לתושבי הפריפריה והספר ישנם יתרונות והיתרונות הללו מתבטאים בצורת החזרי מס. בואו נתחיל מהתחלה. המדינה גובה מכולנו מיסים על מנת לממן את פעולותיה. אך חלק מהמיסים הללו נלקחים מאיתנו כעודף. כלומר, מגיע לנו החזר. במקום שממשלה תיקח מכל אזרח את הסכום המדוייק שהוא צריך לשלם, כולנו משלמים אותו הדבר ולאחר מכן, אנחנו, במידה ואנחנו עומדים בקריטריונים, צריכים לבוא למדינה ולדרוש חזרה חלק מהמיסים ששלמנו.

קריטריונים

על פי מה אנו דורשים את החזרי המס? עפ"י קריטריונים שונים. ויש כאלו עד 84!!. לא ניכנס כמובן במאמר זה לדוגמאות למעט קריטריון ישובי הספר. הקריטריון אומר שיש נקודות זיכוי לתושבי הספר במס הכנסה ולכן מגיע להם החזר מס ישובי ספר. כך הוא נקרא. או החזרי מס ישובי ספר. החזר מס ישובי ספר זה הנו נסיון הממשלה להשוות את רמת החיים של תושבי הספר והפריפריה עם אלו הגרים במרכז שלהם כאמור הזדמנויות תעסוקה ושכר גבוהים יותר. אבל איך אתם, תושבי הספר, יכולים לקבל את כספיכם חזרה. תמיד תוכלו להקליד מילות חיפוש כמו 'ישובי ספר החזר מס' ולגלות מליון תשובות מבלבלות באינטרנט או שאולי שתוכלו ליצור קשר עמנו בחברת WIN TAX ואנחנו נעזור לכם עד לקבל כספיכם חזרה לחשבון.

מי אנחנו

חברת WIN TAX הוקמה בדיוק עבור משימה זו. עזרה לאזרח לקבל חזרה את כספו המגיע לו והמחכה לו בקופת המדינה. במקרה זה, הכסף שמגיע לו בגין החזר מס ישובי ספר. ודעו לכם, החזרי מס ישובי ספר זה לא מתנה. מגיע לכם כסף זה כפיצוי על כך שהממשלה משקיעה פחות באזורים בהם אתם גרים. ב WIN TAX אנחנו יודעים שלאזרח הפשוט אין את היכולת לטפל באותו החזר מס ישובי ספר למעט לחפש כאמור ברשת מילות חיפוש כמו 'ישובי ספר החזר מס' ולקוות לטוב.

צרו עמנו קשר

אם אתם תושבי הפריפריה, צרו עמנו ב WIN TAX, קשר טלפוני או דרך האתר, על מנת שנוכל לצאת לדרך המשותפת להחזרת הכסף המגיע לכם. ואל תדאגו, השירות שלנו הוא על בסיס הצלחה. הצלחנו, נבקש עמלה הוגנת, לא הצלחנו, לא נבקש כלום כך שכל הסיכון עלינו. ואנחנו לוקחים את הסיכון הזה בשתי ידיים כי עד היום הצלחנו להחזיר מיליוני שקלים לעשרות אלפי הלקוחות שלנו. זהו המקצוע שלנו. אז אל תחכו. מדובר לעיתים באלפי שקלים למשפחה וזה הזמן לקבלם אותם חזרה.

בפנייתכם לרשויות מס, מומלץ להיות מצויידים ביועץ מס מקצועי ומומחה בתחום, בדיוק כפי שהייתם מצטיידים בעורך דין מומחה לו הייתם פונים לבית משפט.

WIN TAX היא חברה רצינית שתחסוך לכם טרטור מיותר וזמן יקר ותעניק לכם שקט נפשי. איתנו הסיכוי שלכם לקבל את מלוא זכויותיכם, להימנע מטעויות הוא הכי גבוה שניתן לקבל. הנסיון והידע שצברנו משרת את לקוחותינו בצורה מיטבית ומשתלמת. בנוסף, חשוב לדעת כי שכר טרחה של יועץ מס מוכרת לצרכי מס גם עבור שכירים ולכן מזכה אותם בהחזר מס.

על-פי אילו קטגוריות מגיעות לכם הטבות והחזרי מס?
חשוב שתכירו את התשלומים החודשיים הרלוונטיים לנושא החזרי המס. בין אם אתם עובדים כשכירים ובין אם אתם עובדים כעצמאים,
ברגע שישנה הפרשה מהשכר שלכם לקופת גמל, קרן פנסיה, פוליסות ביטוח חיים או פוליסות לקיצבה, יש לכם זכאות להטבות מס!
הצוות המקצועי של Win Tax יבדוק עבורכם הטבות מס לגבי כל אחד מהתשלומים הבאים:
קופת גמל

קופת הגמל היא שם כולל למספר מוצרים פיננסים לחיסכון לטווח הארוך או לטווח בינוני לצורך חיסכון לתקופת הפנסיה. קופת הגמל מוכרת על-ידי מס הכנסה כחיסכון אשר יכול להעניק הטבות מס אך עם זאת היא מוגבלת למשיכת הכספים הנמצאים בקופה.

קופת גמל במעמד עצמאי

כספי קופה זו מגיעים מכספי העמית ואין הפרשה של המעסיק. גם כאן, על-פי תנאים מסויימים, ניתנת הטבת מס עבור בעל הקופה.

קופת גמל במעמד שכיר

בעלי קופת גמל במעמד שכיר נהנים מהפרשה של המעסיק לקופה כאשר ההפרשה היא על בסיס חודשי מהמשכורת ומהמעסיק.

קרן פנסיה

: דרך נוספת לחיסכון לתקופת הפנסיה היא קרן פנסיה. בקרן הפנסיה מופקדים גם כספי נכות ושארים אשר יכולים לשמש אתכם או את יקירכם.

פוליסה לקצבה

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

פוליסה לקצבה

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

פוליסה לתגמולים

גם כאן הפוליסה היא חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח, כאשר בתוכנית זו מופקדים כספים לתגמולים ויכולים לכלול גם כיסויים נוספים. היא רלוונטית הן לשכירים והן לעצמאים.

תגמולים

התגמולים הם כספים אשר נחסכו בקופת הגמל או בפוליסת תגמולים וניתן למשוך אותם בפעולה אחת והן לא מותאמות לקצבה חודשית. דרכי משיכת התגמולים נתונים לתנאי הוראות מס הכנסה ובכפוף אליהם.

פוליסה לביטוח חיים

זהו חוזה בין המבוטח לבין חברת הביטוח אשר מקנה למבוטח כספים במקרה של נכות, או כספים לקרובי המשפחה שלו במקרה של מוות.

האם מגיעים לכם החזרי מס על-פי ההפקדות הללו?

הטבות מס הוא נושא מורכב אשר אינו מקבל את הדגש באף אחת מהדרכים הקיימות היום באופן ממוחשב, כולל סימולטורים ותוכנות שכר אשר אינן יכולות להביא לחישוב מדוייק של חישוב המס להחזר. אם כן, הדרך הטובה ביותר לקבל את המידע הנכון והמדוייק ביותר להטבות מס המגיעות לכם, היא באמצעות ייעוץ מקצועי של צוות המומחים של Win Tax!

צוות Win Tax מביא איתו ידע וניסיון חשובים ביותר
בכדי לבצע את בדיקת חישובי הטבות המס בצורה יעילה ומהירה במיוחד בשבילכם!

שתפו אותנו

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
תוכן עניינים

מאמרים נוספים בנושא

החזר מס להורים גאים

החזר מס להורים גאים

מדינת ישראל מעניקה הטבות מס להורים לילדים, במטרה לסייע בהוצאות גידול הילדים. הטבות אלו כוללות קצבת ילדים ונקודות זיכוי ממס הכנסה. עד לשנת 2017, הטבות

החזר מס לנכי צה"ל

החזר מס לנכי צה"ל

מדינת ישראל מעניקה לנכי צה"ל הטבות רבות, במטרה לסייע להם להתמודד עם נכותם ולשפר את איכות חייהם. אחת ההטבות החשובות הניתנות לנכי צה"ל היא החזר