החזר מס רכישה

בדוק אם מגיע לך החזר מס!
השאר פרטים כאן, ויועצי החזר מס יחזרו לבדיקת הזכאות שלך בהקדם האפשרי.

החזרי מס רכישה

עולם המיסוי הוא עולם מהמורכבים שיש ולבין התמותה הרגיל כמעט ואין סיכוי להבינו. עולם זה הוא לא סטטי ומשתנה כל הזמן עפ"י אילוצי התקציב והנסיון של הממשלה לווסת ולשלוט על תהליכים שונים שמתרחשים כתלות בזמנים ובאירועים הכלכליים הגלובליים. בין המיסים הכי מורכבים להבנה הוא אותו מס הנקרא מס רכישה. הרוב המוחלט של המיסים שאנו משלמים, שהם לא מס הכנסה, הנם מיסים על פעולות קנייה שאנחנו מבצעים ומגלמות בתוכן רווח. לדוגמה מע"מ, מס שבח ועוד. מס הרכישה הנו מס המוטל על הצד הקונה. קונה קרקע או דירה בהקשר הזה. המס המוזר הזה בא לעולם על מנת לשלוט בשוק הדירות והקרקעות ומשתנה ללא הרף ותלוי בהמון גורמים ולכן מורכב מאד להבנה. כמו עבור מיסים אחרים שאנו משלמים, גם כאן מגיע לחלקינו החזר מס רכישה.

החזר מיסים

כפי שכולנו מרגישים חודש בחודשו, המדינה נכנסת לכיסינו, פותחת את ארנקינו ושולפת משם כסף שהולך לקופת המידנה לטובת מימון פעולות והוצאות הממשלה כפי שקורה בכל מדינות העולם. אך כפי שהיא גובה מיסים היא בהרבה מקרים, על פי חוק כמובן, נדרשת להחזיר חלק מהם על פי קריטיריונים שמשתנים כאמור מעת לעת כמו במקרה של החזר מס רכישה לדוגמה. אם רכשתם קרקע או דירה או חיפשתם ברשת מילות חיפוש כמו 'מס רכישה החזרים' אז אנחנו רוצים שתכירו אותנו, חברת WIN TAX אשר עוסקת בסיוע לכם, לקבל החזרי מס מהמדינה כאשר מגיע לכם כאשר מס רכישה הוא אחד מהם וכאמור אחד המורכבים להבנה.

מה אנחנו מציעים?

תתפלאו אולי לדעת שכ 10 מליארד שקלים שוכבים בקופת המדינה ומחכים לכם האזרחים בכדי שתמשכו אותם בתור החזי מס שונים. תתפלאו לדעת שכיום ישנם עד 84!! קריקטיורנים שונים שמגדירים מי הם הזכאים להחזרי מס כמו אותו החזר מס רכישה והחזרים אחרים. טוב למדינה שאף אחד לא מבקש את כספו חזרה וכן לא מעודדת שום פעולה בנושא. כאן אנחנו ב WIN TAX נכנסים לתמונה. WIN TAX הוקמה בכדי שלא תידרשו לחפש יותר ברשת 'מס רכישה החזרים' ולא תירתעו מללכת עד הסוף ולקבל את הכספים המגיעים לכם כהחזרים השונים כגון החזר מס רכישה או כל החזר אחר.

צרו עמנו קשר

אם אתם חושבים שמגיע לכם החזר מס רכישה, פנו אלינו ל WIN TAX ואנחנו נוודא שאכן תקבלו את אותו החזר כי אנחנו פשוט יודעים איך לעשות זאת. כמה זה עולה? אם הצלחנו, נבקש עמלה. אם לא. לא נבקש כלום. הסיכון עלינו.

נשמח לעמוד לשירותכם:

בפנייתכם לרשויות מס, מומלץ להיות מצויידים ביועץ מס מקצועי ומומחה בתחום, בדיוק כפי שהייתם מצטיידים בעורך דין מומחה לו הייתם פונים לבית משפט.

WIN TAX היא חברה רצינית שתחסוך לכם טרטור מיותר וזמן יקר ותעניק לכם שקט נפשי. איתנו הסיכוי שלכם לקבל את מלוא זכויותיכם, להימנע מטעויות הוא הכי גבוה שניתן לקבל. הנסיון והידע שצברנו משרת את לקוחותינו בצורה מיטבית ומשתלמת. בנוסף, חשוב לדעת כי שכר טרחה של יועץ מס מוכרת לצרכי מס גם עבור שכירים ולכן מזכה אותם בהחזר מס.

על-פי אילו קטגוריות מגיעות לכם הטבות והחזרי מס?

חשוב שתכירו את התשלומים החודשיים הרלוונטיים לנושא החזרי המס. בין אם אתם עובדים כשכירים ובין אם אתם עובדים כעצמאים, ברגע שישנה הפרשה מהשכר שלכם לקופת גמל, קרן פנסיה, פוליסות ביטוח חיים או פוליסות לקיצבה, יש לכם זכאות להטבות מס!

הצוות המקצועי של Win Tax יבדוק עבורכם הטבות מס לגבי כל אחד מהתשלומים הבאים:

קופת הגמל היא שם כולל למספר מוצרים פיננסים לחיסכון לטווח הארוך או לטווח בינוני לצורך חיסכון לתקופת הפנסיה. קופת הגמל מוכרת על-ידי מס הכנסה כחיסכון אשר יכול להעניק הטבות מס אך עם זאת היא מוגבלת למשיכת הכספים הנמצאים בקופה.

כספי קופה זו מגיעים מכספי העמית ואין הפרשה של המעסיק. גם כאן, על-פי תנאים מסויימים, ניתנת הטבת מס עבור בעל הקופה.

בעלי קופת גמל במעמד שכיר נהנים מהפרשה של המעסיק לקופה כאשר ההפרשה היא על בסיס חודשי מהמשכורת ומהמעסיק.

: דרך נוספת לחיסכון לתקופת הפנסיה היא קרן פנסיה. בקרן הפנסיה מופקדים גם כספי נכות ושארים אשר יכולים לשמש אתכם או את יקירכם.

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

הפוליסה לקצבה מבוססת על חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח. זהו אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לתשלום פנסיה חודשית.

גם כאן הפוליסה היא חוזה בין העובד לבין חברת הביטוח, כאשר בתוכנית זו מופקדים כספים לתגמולים ויכולים לכלול גם כיסויים נוספים. היא רלוונטית הן לשכירים והן לעצמאים.

התגמולים הם כספים אשר נחסכו בקופת הגמל או בפוליסת תגמולים וניתן למשוך אותם בפעולה אחת והן לא מותאמות לקצבה חודשית. דרכי משיכת התגמולים נתונים לתנאי הוראות מס הכנסה ובכפוף אליהם.

זהו חוזה בין המבוטח לבין חברת הביטוח אשר מקנה למבוטח כספים במקרה של נכות, או כספים לקרובי המשפחה שלו במקרה של מוות.

האם מגיעים לכם החזרי מס על-פי ההפקדות הללו?

הטבות מס הוא נושא מורכב אשר אינו מקבל את הדגש באף אחת מהדרכים הקיימות היום באופן ממוחשב, כולל סימולטורים ותוכנות שכר אשר אינן יכולות להביא לחישוב מדוייק של חישוב המס להחזר. אם כן, הדרך הטובה ביותר לקבל את המידע הנכון והמדוייק ביותר להטבות מס המגיעות לכם, היא באמצעות ייעוץ מקצועי של צוות המומחים של Win Tax!

צוות Win Tax מביא איתו ידע וניסיון חשובים ביותר בכדי לבצע את בדיקת חישובי הטבות המס בצורה יעילה ומהירה במיוחד בשבילכם!