מתי פעם אחרונה בדקתם אם אתם זכאים להחזרי מס מהמדינה? חלקיכם תענו אולי, לפני שנים וחלקיכם בטח תענו “על מה אתה מדבר?” אז בואו ואענה לשניכם. אם אתם זכאים להחזר מס – ואתם בודקים את זה דרך בדיקת זכאות להחזרי מס הכנסה או על ידי הגשת בקשת החזר מס לשכירים (אם אתם כמובן שכירים) – אז תוכלו לעשות כל זאת ולקבל את אותם החזרי מס אם לא עברו שש שנים מתחילת עבודתכם או מבקשתכם האחרונה. כלומר, כל שש שנים ,מתאפסת הזכאות שלכם. כמו מעין חוק התיישנות. כספים המגיעים לכם כהחזר כבר לא יגיעו לכם אם זמן היותם בקופת הזכאות עלתה על שש שנים. עכשיו הענה לחלקיכם שלא יודע על מה אני מדבר. אז כך – אם אתם שכירים, יש וודאות של כמעט 100% שאתם זכאים להחזר מס מהמדינה. ישנן חברות כדוגמת חברת wintax שתוכלו להפקיד בידיהם האמונות את הטיפול בתיקכם במס הכנסה ובעוד מוסדות מס והן, ללא כל עלות מצידכם, יבצעו את אותו הליך שנקרא בדיקת זכאות להחזרי מס הכנסה ויגישו את אותה בקשת החזר מס לשכירים ואתם, בלי מה שנקרא ‘לנקוט אצבע’ תוכלו לקבל לחשבון הבנק שלכם סכום כסף לא מבוטל שתלוי כמובן בהמון משתנים וגורמים אבל שוב, הסיכוי שתצאו זכאים הוא גדול מאד. כל מה שנדרש מכם הוא יצירת קשר עם חברות שעוסקות בתחום הזה של בדיקת זכאויות כדוגמת חברת wintax . וזהו. פשוט להמתין לכסף.

עכשיו תשאלו לגבי הקורונה והמגבלות והסגרים. אז אל דאגה, הכל נעשה אונליין. התהליך נקרא בקשת החזר מס אונליין. כן, כמו ששמעתם, בקשת החזר מס אונליין. או ביתר פירוט, בקשת החזר מס לשכירים אונליין. אתם יוצרים קשר עם חברת wintax ויתר התהליך של בקשת החזר מס אונליין מתבצע אונליין כי כשמו כן הוא.

רובינו נמצאים במצב כלכלי לא פשוט בלשון המעטה וקבלת סכום כסף שיכול להשתוות למשכורת אחת או יותר, יכול להיות ממש כמו זכייה בלוטו. אז פשוט צרו קשר עם חברת wintax, בצעו את אותו הליך של בקשת החזר מס לשכירים אונליין או בקשת החזר מס אונליין ותנו למקצוענים לעבוד. בהצלחה.

צוות Win Tax מביא איתו ידע וניסיון חשובים ביותר
בכדי לבצע את בדיקת חישובי הטבות המס בצורה יעילה ומהירה במיוחד בשבילכם!

כותב המאמר: צוות האתר

הצוות שלנו ב-WINTAX מורכב מיועצי מס מקצועיים ומסורים שסייעו לעשרות אלפי משקי בית בקבלת החזרי מס גבוהים ממס הכנסה. עם שנים של ניסיון וידע עמוק בתחום, הצוות שלנו מתמחה במיצוי כל הזכויות וההטבות על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותינו. אנו גאים להציע שירות אישי, מקצועי ואמין.

בדיקת זכאות ללקוחות חדשים
25
שנות ניסיון
מייצגים מורשים במס הכנסה וביטוח לאומי

מס’ מייצג
311191100
רשות המיסים המוסד לביטוח לאומי
מייצגים מורשים במס הכנסה